• saat, önce insanı gösterir, sonra zamanı..
  • vücudunda her hangi bir aksesuar taşımaktan hoşlanmıyordur. en hafifini bile taksa fazlalık hissi uyandırıyordur kendisinde. hatta bırak saati yüzük bile takamayacak kadar rahatsız olan insanlar vardır. bu kişisel bir tercihtir aynı zamanda. takmayı da takmamayı da çok abartmamak lazım. çok da şaapmayın yani.
  • uzun yıllar, içinde bulundugum grup. arada pek fark yok.
  • benim bu kişi. takmama nedenim: gün boyu bilgisayar başındayım. bileklerimi masaya koyup klavyede yazarken saatin kayışı bileğimin alt tarafını sıkıştırıyor. rahatsız ediyor.

önceden evden çıkarken takıp, ofiste masaya oturduğumda çıkartıp, öğle yemeğine giderken takıp, sonra tekrar çıkartıp, eve giderken tekrar takıyordum. okuması gibi takibi de zor ve sinir bozucu bir süreç. vazgeçtim.

haftasonları takıyorum. önemli bir görüşmem var ise takıyorum. onun dışında takmıyorum.

ayrıca, takmadığım günler gerek de duymuyorum. bilgisayarın sağ altında, telefon ekranında, arabada saat var zaten. kol saati bir ihtiyaçtan ziyade bir aksesuar gibi.
  • herhangi bir aksesuar taktığımda fazlalık hisseden erkeklerdir.

çocukluğunda saat takan biriydim ama artık herhangi bir aksesuar taşıdığımda huzursuz hissettiğim hiçbir aksesuar taşımıyorum.

erkekler için en iyi aksesuar yorumlarına katılıyorum.
  • uzun yıllar saat takmayarak bu kategorideydim fakat anlamadığım bir şekilde son 2 yıldır saatsiz dışarı çıkmıyorum.cüzdanı, telefonu veya anahtarı evde unuturum ama saati asla.gerçekten çok tuhaf bir doğa olayı.

edit:imla
  • erkeğin kaydadeğer tek aksesuarıdır.
  • benim sanırım bu. yaklaşık bi 7 senedir, 1 gün dahi saati takıp da dışarı çıkmadım. gereksiz bir aksesuar gibi geliyor bana.
  • karizmasına karizma katabilecekken, neden tercih etmediğini merak ettiğim erkek.
  • bir erkek en güzel aksesuarı nasıl takmaz ya takınız efenim takınız.
hesabın var mı? giriş yap