• erişim engelleme olmasa haberim olmayacak olay.
  • erişim engeline takılan noktayı daha fazla merak ettiğim olay.
  • engellemeyle beraber sahtecilikleri tescillendi. şimdi bu adamlar sahte saat satıyorsa mahkeme bunu onadıysa fişi faturası mevcut olan ,bu firmadan alişveriş yapmiş müsteriler saat ve saati mahkemeye verebilirmi
  • aferin böyle erişimleri engelleyin ki duymamışsak da duymuş olalım. şimdi araştırmalarımı bitireyim daha sonrasında artık saat&saat'den alışveriş yapmayacağız yani.
  • gerçekten bomba haber.
    bunu öğrendik, peki ya öğrenemediklerimiz?
  • hem sahte üretip hem de entry sildiriyorsunuz bu nasıl bir alçaklıktır?
  • sildirme kararı alan “zeki” çalışanını bir an önce kovması gereken firma sayesinde bu rezaletten geç de olsa haberdar oldum (bkz: swh)
  • vay be sildirmeseniz haberimiz olmayacaktı.
    teşekkürler.
  • devamlı saat alan biri değilim 3 adet saatim var ama, kullanmayı da severim geçenlerde aldığım son saati de ismi lazım değil *) bu firma ithalatıyla almışım, garanti belgelerinde isimleri yazıyor. bu başlık olmasaydı yani engellenip buraya başlık olmasaydı haberim dahi olmazdı. iyi ki engellemişler. biz de başka alternatifleri değerlendiricez saat alirken artık. bu başlığı engellemek, burada yazılıp çizilmesi bence bi karalama kampanyası falan da değil! memleketim de firmaların tüketiciye verdikleri değeri göstermiştir. ticaretin de bir ahlakı olmalı bence. sahte ürünle, maksimum kâr elde etmek ticaret değildir.
hesabın var mı? giriş yap