1273 entry daha
  • sabah duş alanlara ibretle takip etmekteyim. bu nasıl bir enerji, bu nasıl bir güçtür. tabiki gece duşu iyidir.
  • en sevdiğim aktivite,sabah ılık suyun altında ayakta uyuklamak.
  • sabah sürekli alarmını erteleyen biri olarak gece duş alıp mis gibi uyurum.
  • yazları sabah kışları akşam.
  • gece duş alıp yatınca sabah yine terlemiş olarak uyanıyorum. saç desen dağılıyor. o yüzden akşam duş alıp yatanlara imreniyorum. sabahın köründe duş alıp -8 derecede evden çıktığımı hatırlıyorum.
  • sabah duş almak güne güzel başlamanızı, uyanmanızı, enerjinizi kazanmanızı sağlar. özellikle duş sonrası biz erkeklerin traş olması da kolaylaşır.

izmir gibi bir yerde yaşıyor ve sabah kalktığınızda ter içinde kalıyorsanız zaten duş almadan işe gidebilmeniz de mümkün değildir.

not; sabah duş almanız, gece yatmadan önce duş almanıza da mani değildir.
  • gece duş almaya hep üşendiğim icin sabah duşu bana daha cazip gelmistir. once ılık sabah duşu, sonra kafami ve ayaklarimi buz gibi suyun altına tutmak.
  • yaz kış farketmeksizin gececiyim.

ve sabah duş alabilen insanlara sonsuz saygım var. bence aşırı büyük bir fedakarlık.
    ben 2 dakika daha fazla uyumak için neler yapıyorum, insanlar kalkıp duş falan alıyor.

valla helal olsun.
  • bende akşamları alıyorum sabahları o kadar vaktim olmuyor? istesem yaratazmıyım? yaratırım. dur birde sabah duşunu deneyeyim.
  • el-yüz yıkamak,ağız çalkalayıp diş fırçalamak,kahvaltıya dinç oturmak
    bunların hepsi sabah duşu ile yapılır,neyini tartışıyoruz?
1578 entry daha
hesabın var mı? giriş yap