1400 entry daha
  • herkes yarına hazır mı dediğim başlık. (sadece erkekler tabi)
    yalnız yarınki olayda babet çorap giyeceğiz. neden diye sormayın ben anlatırım size, var bi hikayesi. bir de unutmadan yarın otisabi de ortamı şenlendirecekmiş diyorlar. öyle bir söylenti var.
  • bu başlığa ne zaman yazsam onlarca mesaj geliyor. çaktırmayın anlayamasınlar.
  • geçen hafta biraz sayko olmuştu umarım yarın aynı şeyler olmaz.
  • ibrahimi dinlerde cumartesi kutsaldır. o gün sadece ibadet yapılır. ama görüyorum ki aranızda buna uymayıp içki içen, sevişen, kumar oynayan, toplanıp dedikodu yapan insanlar var. sonu tehlikeli yerlere gider söyleyeyim. ayet var bu konuda. yapmayın. maymun olmuşlar.

--- spoiler ---

bir de onlara, o deniz kıyısındaki şehrin başına gelenleri sor. o sırada onlar cumartesi yasağına riayet etmiyorlardı. cumartesi günü balıklar akın akın geliyorlardı, yasak olmadığı gün gelmiyorlardı. yoldan çıkıp sapıklık yaptıkları için biz de onları işte böyle sınıyorduk.(araf 163)

içinizden cumartesi günü yasağını çiğneyenleri elbette bilirsiniz. işte bundan dolayı onlara “sefil maymunlar olun!” dedik.(bakara 65)

--- spoiler ---
  • son üç gündür bekliyordum bende, bakalım bu cumartesi nasıl geçecek
  • ne çabuk geldi, ben sabırsızlanıyorum valla.
  • bu haftaki buluşma yerini isteyenlere yeşillendirebilirim. erkek olmanız kaydıyla tabii. kıps kıps!
  • ibadetimi yaparım, şerbetimi içerim, sonra uyurum. boşa günaha girmeyelim şimdi.
  • yarın çok fazla işim var bakalım nasıl çözücez.
  • hakkaten ne oluyor cumartesi akşamı? söyleyin biz de bilelim :)) upgrade mi oluyorsunuz:)))
595 entry daha
hesabın var mı? giriş yap