• attigimiz gollerden sonra acik ara en cok sevinen oyuncu. cok da temiz oynuyor, cirkefligi yok. umarim hic bozmaz, hep sempatik kalir...
  • 12 şubat 2019 fenerbahçe zenit maçı nda kendisini izlemek çok keyifli. golden sonra ve harun penaltıyı kurtarınca yaptığı hareketlere bakın. çocuk ne kadar da güzel fenerbahçeli. başarıları daim olsun, yüreğindeki fenerbahçeli hep böyle coşkulu olsun...
  • çanakkale boğazı gibi adam! anlayan anladı. iyi akşamlar!
  • zenit maçında rakip forvete adım attırmayan, her pozisyonda kademeye giren, tertemiz müdahalelerle defansı rahatlatan müthiş oyuncu. böyle giderse kaptan da olur, efsane de puyol reyis.
  • servet çetin'den daha ötesi olamayacağını düşünüyordum sanırım fena yanılmışım. umarım çizgisini bozmadan devam eder.
  • şu herifi izledikçe acayip gaza geliyorum. sahaya atlayıp koçum benim diye sarılmak geliyor içimden.
    12.02.2019 fenerbahçe-zenit uefa avrupa ligi mücadelesinde ruhuyla oynayan, hırsıyla kendi cüssesinin 2 katı adamı heder eden oyuncu. gelecekteki kaptanımız.
  • şu an oynanmakta olan fenerbahçe-zenit europa league karşılaşmasında müthiş oynayan fenerbahçe stoperi.

hem fiziğini iyi kullanması, hem topu oyuna iyi sokması, oyun aklı, ayağına hakim olması, mücadeleciliği...

say say bitmiyor.
    yıllardır fenerbahçe'de böyle iyi defans oyuncusu izlememiştim. fenerbahçe'de uzun yıllar izleriz gibi.
  • yerli puyol
  • ilerde fenerbahçe'nin ikonu falan olmasın, ilerde daha iyi oynayıp 20-25 milyon euro kazandırsın takımına ve avrupaya gitsin! sizde yeni sadıklar bulup çıkarın!

not:gs
  • allah nazardan saklasın.. inanılmaz iyi oynuyor.harika mücadele ediyor. yüreğini koyuyor adam.
hesabın var mı? giriş yap