• vadinin devam niteliğindeki kurtlar vadisi terör'ü çekecek olan adam. daha önce ekmek teknesi'nde de çalışmıştır.
  • kurtlar vadisi gladio'nun yönetmeni.
  • behzat ç.'nin yeni yönetmeni.
  • behzat ç.'nin 3. sezon ilk bölümününün yönetmeniymiş. o nası yönetmek lan? araba patlatma sahnesi, böcekler, mezardan çıkan yılan. hepsi bağırıyor ben efektim diye. arabayla sürat yapma sahnesindeki yeşil perde. gelişmedi mi olm bu teknoloji hala ya? olacak o kadarda da böyleydi çünkü o perde olayı. 15 yıl öncesinin yapımı yani. hele adamın balkondan düşüşü. o nasıl bi hızdır. aga azcık fizik bilginde mi yok? vektör mektör. kütle*yerçekimi vs. ne bilim amk açar bi bakar adam wikiye. unutmuşum ben. öyle pat diye düşer mi lan adam?
  • sinema-tv 1. sınıf öğrencisi ve düğün efekti karışımı yönetmenlik yeteneğiyle behzat ç. zevkimin içine sıçmış yönetmen. ilk bölüm diye çok üstüne gitmek istemiyorum; ama 2. bölümün fragmanının kalitesi de düşündürdü açıkçası...
  • behzat ç yi benim için bitirmiş kişidir. kendisine bir adet windows movie maker hediye ediyorum.
  • behzat ç.yi "sevenleri karton araba da yaksak seviyo nasıl olsa ya" inancıyla çekiyor büyük ihtimalle.
    işe saygısı yokmuş gibi duruyor sonuç.

bir protesto sahnesi çekiyor, üç tane sakallı genci davar gibi bağırtıyor. ellerinde stajyere hazırlatılmış gibi duran uyduruk pankartlar var. oyunculuğu geçtim lan. atmosferi veremiyor. bir yönetmenin en temel becerisi değil mi bu? benim evdeki amatör çekimden farkını anlamak için mücadele edilmeyecek kadar net olmalı netice.

yapımcı da aynı kafada. "seyircisi seviyor her şekilde yaa!"
    finali ercüment çözer'le bağlayamayacak gibi olurlarsa telaş etmesinler, kurtlar vadisi'nde güllü müdür nedir, öyle bi çocuk vardı kıvırcık saçlı. onu oynatsınlar. sadullah şentürk tanıyordur zaten. seyirci de her hal ve karda seviyor zati. gider.

seyircinin iyi niyetini suistimal değil bu ya. "samimiyet!"
  • kurtlar vadisi pusu tarihinin en saçma bölümüne imza atmıştır bu adam. hani şu polat alemdar'ın kurşunların üzerine yürüdüğü 84. bölüm. o efsane bölümden sonra hatırı sayılır miktarda seyirci diziyi bırakmıştır herhalde.
  • şu videoda engin öztürk'ün bahsettiğini düşündüğüm yönetmendir.

yönetmenin douchebagi hiç çekilmiyor vallahi.
  • kendisinin bulgaristan göçmeni olduğunu ve bizim köyden göçtüğünü tesadüfen öğrendim.

ne yazık ki burada yaptığı yönetmenlik hakkında yazılanlarda olumlu bir şey yok.

yine de takip edeceğim. olumlu olumsuz yorumları eklerim. hemşehri kıyağı yok.
hesabın var mı? giriş yap