şükela:  tümü | bugün
  • armut dibine düşermiş öncelikle suçun şahsiliğine inananlardanım.. kardeşimin ya da ağabeyimin azılı suçlu çıkması beni bağlamaz diye düşünenlerdenim.. ama şafak sezer'in ağabeyinin üstelik iyi parti mitinginde yankesicilik yaparken yakalanması ve sonrasında da tutuklanması bana ilginç geldi.. sözlüğün pek değerli yazarlarının bilgilerine arz ederim..
  • filmleriyle yeterince carpmislardi bizi zaten.
  • zerre kadar hazzetmediğim şafak sezer ile alakası olmayan durumdur.

(bkz: safsata)
  • "1600 lira ve 400 dolar cash ile nasıl geziyorsunuz lan? hangi ülkede yaşadığınızdan bihaber misiniz?" dedirten olaydır.
  • suçun şahsiliği ve armut dibine düşermişi aynı paragrafta kullanmanın nasıl bir kafa yapısının ürünü olduğunu çözemesem de o yankesicinin büyük bir adamı değil de normal vatandaşı çarpması durumunda hayatta yakalanmayacağına, hatta yakalama zahmetine bile girilmeyeceğine tüm kalbimle inanıyorum.
  • kendisi de film yaptım ayağına milleti çarpmıyor mu.
  • "biri şunlara türkçe öğretsin" dedirten haber.
    " yankesicilik yapan ünlü oyuncunun ağabeyi tutuklandı" nedir yahu?
    madem ünlü oyuncu yankesicilik yaptı, onu tutuklayın. neden ağabeyini tutukluyorsunuz?
    "ünlü oyuncunun ağabeyi yankesicilikten tutuklandı" yazmayı akıl etmek bu kadar zor mu?
  • ben bu google'a sovucem ya. bilen bilir, 2017 yılı başlarında haber siteleri ile ilgili yeni seo kuralları getirdi, meydan bu site gibilere kaldi.

tamam eyvallah yazım kurallarının seo ile doğrudan alakası yok da. şöyle bir sitenin turkiyede ilk 25 e girmiş olması nasıl can yakıyor yahu

yankesicilik yapan oyuncunun ağabeyi başlığı atmış adamlar. inanılmaz bir türkçe ya
  • şafak sezer ankara - altındağ'lıdır. ailesi sanıyorum hala orada yaşıyor. altındağ'ın
    ( özellikle yenidoğan, çinçin) en önemli özelliği uyuşturucu satıcılarının, hırsızların, yankesicilerin vb. yaşadığı semt olmasıdır. o nedenle şaşırtmamıştır. tabi bu durumun şafak sezer ile alakası sadece abisi olması. yoksa kişiyi bağlayan bir durum değildir.
  • kardeşi de hayırlı bi tip sayılmaz.