• adam partisi için belediye başkanlığı istemiş, partisinin başkanı istifasını istemiş. olm bu nasıl sapkın bir olaydır? saffet sancaklıyı günahım kadar sevmem, çok da irrite edici bulurum ama istifasını istetecek ne yapmış anlamadım ki şu olay özelinde...
  • öldürülen kıbrıslı mafya babası halil falyalı ile yakın ilişkisi bulunan, kripto vurgununda oğlu da olduğu halde süleyman soylu ile ilişkisi sayesinde kurtarılan, muhtemelen bugünlerde sedat peker'in adını duydukça "la bizim kasetleri ne zaman yayınlar ki" diyerekten kalbî sıkışan, vatan millet, ezan lafını dilinden düşürmeyen sahtekâr topçu eskisi. mhp milletvekili.
  • çevre konulu bir soru önergesine ret konuşması yapmak için kalkıp, medyatik bir olayı daha önemli görüp, kürsüde kahve muhabbeti yapan, daha milletvekilliği ne demek gram haberi olmayan eski top tepici.
  • rasim ozan kütahyalı için harcadığı emeğin yarısını- ki rok'u hiç sevmem- ülkenin sorunları için gösterseydi keşke. ekonomik kriz, suriyeli sorunu, her gün işlenen kadın cinayetleri, çocuklara yapılan tecavüzler. bunlarla ilgili hiçbir laf duymadık kendisinden. varsa yoksa rok boşnaklara şunu dedi peşindeyim. kardeşim gidersin yaparsın şikayetini varsa hakaret bi etnik kökene yargı verir cezasını. biraz şu ülkenin sorunları için konuştuğunu görelim.
  • kocaeli büyükşehir belediye başkan adayı olduğunda kendisine 'ya topçu ne anlar bu işlerden' demişler.

cevap olarak şöyle söylediğini anlatıyor gezdiği yerlerde;

"amatör kümede top oynamış adamı başbakan yaptığınıza göre, a milli takımda oynamış adamı da belediye başkanı yaparsınız herhalde"

aynı zamanda milliyetçi hareket partisi merkez yönetim kurulu üyesidir.
  • esprili bir futbolcuydu.
    şiddetli yağmur nedeniyle sahanın su içinde olduğu bir galatasaray- adana demirspor maçı sonrasında, "rakipten çok sahayla mücadele ettik, sahada o kadar çok su vardı ki, bir ara okan'la (okan buruk) suat (suat kaya) boğulacak diye korktuk" demişti röportajda.
  • ntvspor'da fenerbahçe'nin yeni transferi dia'yı 2010 dünya kupası'nda izlediğini iddia eden menejer.

söz savunmanın;

+sayın dia, hangi ülkenin milli takımında oynuyorsunuz?
    -senegal abi
    +dünya kupasında var mıydınız?
    -yoktuk abi...
    +sizi turnuvada oynarken gördüğünü iddia eden var. üstelik bu kişi futbolcu meneceri. yani işi oyuncu takip etmek falan filan...
    -abi bir yanlışlık vardır. zenciyiz diye hepimizi birbirimize benzetiyorlar, ayıp oluyor....

tekrar iddia makamına dönüyoruz.

kaçmış...
  • " fransa ile oynuyoruz 4-0 ilk yarı bitti. fransızca bilmiyorum, zidane'a elimle "ya yeter kardeşim" dedim. anladı tamam dedi. "
  • tv8'de 11 aralık 2005 juventus-cagliari maçını yorumlamış eski futbolcu. maç sırasında spikerle aralarında geçen diyaloglar öyle böyle değildir;

sp: saffet liverpool'daki peter crouch'u hem fizik hem oyun stili olarak sana çok benzetiyorum ya.
    ss: e tabi izlemiş zamanında saffet abisini

sp: evet juventus baskılı oynuyor bu dakikalarda!
    ss: burdan abbiati'ye bi çay yollasak içer valla
  • bilge lider devlet bahçelinin emrindeyim. abi biz bunları milletin vekili olun diye seçmiyormuyuz eeee madem birinin emrinde olacaksın seni niye vekil seçelim ya zaten o mecliste ya ???
    gelmişsiniz 50-60 yaşına yediğiniz önünüzde yemediğiniz arkanızda altınızda mercedes’ler şöförler danışmanlar vs ya azıcık omurgalı olun azıcık lan
hesabın var mı? giriş yap