• iki gündür kepenk kapalı, bu ne rahatlık valla pes.
  • ciddi ciddi araba almaya karar verdiğimde veritabanı cortlamış olan site, teşekkür ederim ya gerçekten eyv...
  • (bkz: makinist ses)
  • sitede ciddi anlamda bir problem var, arama yapmamalar falan
  • dün farkettiğim durum. araç listeliyorum model seçiyorum koskoca opel corsa'dan 2 tane ilan geliyordu. sonra da neyse param yok zaten site almamı istemiyor diyip çıkmıştım
  • hayatımda ilk kez son bir iki hafta içinde kullandığım ve çöküş döneminde rastladığım site.

arama motorları biraz tırt ama letgo ve gittigidiyor gibi mecralardansa yine de tercih edeceğim sitedir muhtemelen. götünden başından reklam fırlamıyor en azından.
  • ufacık bir arayüz değişimi yüzünden algoritmasını patlatmış ikinci el sitesi.

bu arayüz dışında, yıllardır düzeltmedikleri, daha doğrusu işlerine öyle geldiği için bir durum var, bakalım ona ne zaman el atacaklar.
    aramaya örnek olarak atlet yazdığımızı varsayalım. aynı firmanın aynı ürününü aynı fiyattan sayfalarca görmek zorunda bırakılıyoruz. yap n11, hepsiburada gibi sistemini, her ürüne ver bir kod, o ürünü yazdığımızda farklı teklifleri de görebilelim değil mi?
    bunun dışında bir de çakma ürünler için bayağı satış platformuna dönmüş kendileri. orjinal olmayan iphone'lar mı dersin, samsung'lar mı dersin gırla.

sırf bu satıcılardan para kazandığı için bu düzeltmeler yapılmıyor.

sahibinden.com alıcıya yönelik değil, satıcı odaklı, sürekli para kazanmak vizyonu ile yaşamaya devam eden bir websitesidir.
  • şu saatlerde ağır afallayan site.filtreleme sistemi kafasına göre takılıyor desem yeridir.
  • filtreleme sistemiyle arama yapayım dedim patron yok sonra gel dedi.
  • çok ah aldılar.iki yakaları bir araya gelmeyecek.böyle fahiş fiyat uygulaması ben hiç bir sektörde görmedim.hakettikleri sona yaklaştılar.eğer müşteri memnuniyeti önceliğin degilse batmaya mahkumsun.
hesabın var mı? giriş yap