• samsung'un yeni lanse edeceği orta segmentin ortası, selfi kamerası damla formunda olan telefonu
  • fiyatı 1800 lira olarak belirlenen telefon. samsung giriş-orta seviyesini çinlilerden geri almaya çalışacak gibi.

önemli özelliklerini kısaca yazacak olursak:

-6.3 inç 1080x2340 (fhd+) tft lcd ekran (%83.62 ekran/gövde oranı)
    -5000 mah batarya
    -exynos 7904 octa-core (2x1.8 ghz kryo 260 gold & 6x1.6 ghz kryo 260 silver) işlemci
    -mali-g71 mp2 grafik birimi
    -3 gb ram (32 gb için), 4 gb ram (64 gb için)
    -13 mp f/1.9 ve 5 mp f/2.2 arka kamera
    -8 mp f/2.0 ön kamera
    -usb 2.0 type c, 3.5 mm kulaklık girişi
    -fm radyo, bluetooth 5.0
  • fiyatına oranla özellikleri ve görünüşü güzel duran akıllı telefon ; özellikle bataryanın 5000 mah olmasına bayıldım.
  • başlangıç fiyatı 150 dolar olan telefonun 1800 liradan ön sipariş alması harika bir olay. yaşasın "yeni" türkiye.
  • sadece samsung diye alan alır. işi bilen mı alır .
  • 15 subatta piyasaya cikti diye yaziyor butun teknoloji sitelerinde. ama herhangi bi samsung bayisinde bulamadim.

arastirmalarim sonucu samsung un kendi sitesinden aldiginiz takdirde digiturk aboneligi hediye edildigini, birkac farkli sitede ise 250 tl hediye ceki verildigini gordum.

n11'den ön siparis verdim. muhtemelen onumuzdeki carsamba kargoya verilecekmis. 250 tl hediye ceki de martin ortasinda hesabima yuklenecek. ayrica kredi kartimdan da 75 tl bonus kazandim. biraz daha kassaydim uzerine para alirdim herhalde.

telefon elime gecince isbu entry, kullanislilik acisindan editlenecektir.
  • apple'ın çentiğiyle dalga geçen samsung'un damla çentikli telefonu. her marka bir gün çentiği tadacaktır.
  • artı özellikleri 5000 mah batarya, hızlı şarj (15w), yüz tanıma, tuşsuz ekran
    negatif özellikleri tft ekran, nfc olmaması, plastik kasa, 3gb ram

1800 liraya alınmaz ama açıklayacağım yöntemlerle gayet alınabilecek bir telefon.

istanbul bilişimden şu an indirimle çift hatlı ithalat garantili 1,399tl ye, yok samsung garantili tek hatlı olsun diyorsanız hepsiburada dan yeni hesap açın bu telefonu sepete ekleyin, 250 tl indirim tanımlıyo ( tanımlamazsa müş. hiz. arayın tanımlıyo) artı 15-20 martta hepsiburada da kullanılmak üzere 250 tlde hesabınıza çek tanımlıyo. akbank kredi kartınız varsa 100 chipte ordan (çoklu kredi kartı kulanırsanız 150) telefon neredeyse 1149 tlye gelir. son gün 28 şubat.
  • piyasanın bittiği noktadır bu özelliklerdeki bir telefon amerika da 250 birime avrupada ise 300 birime alınabiliyor ben ise ülkemde ki vergilerden ve para kurumdan dolayı aynı ürüne 1800 birim veriyorum benim etim ne budum ne bu fiyatlarla telefon kullanmayı da unutmamız gerekecek sanırım vesselam
  • kullanan biri varsa benim yeşillendirmesini istediğim telefon. maddi sıkıntılar nedeniyle bozulan iphone 7’min yerine alacağım. artı ve eksi yorumları bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap