• klimayı açmak için dvd kumandasını eline almak üstüne pilimi bitti aceba diye bakmak
  • nescafe 3ü1 aradayı kupa yerine çöpe döküp ambalajını kupaya atmak, biraz önce bendeniz tarafından gerçekleştirilmiştir.
  • markete gidip tek parça bir şey aldıktan sonra parayı ödeyip alınan şeyi kasada bırakarak dışarı çıkmak ve salak salak eller boş eve doğru yürümeye başlamak.
  • suyun kesik olduğunu bile bile ele sıvı sabun koymak. bu şekilde ev arkadaşına yakalanmak ve eldeki sabunu saklama çabası. ev arkadaşının eldekini sabundan öte, sabundan ziyade düşünmesi.
  • ufak bir bavulu taksinin bagajında unutup derse girmek.
  • dekanla telefonda konuştuktan sonra kapatırken "öptüm" demek. şu an hislerimi anlatmak için hazır hissetmiyorum.
  • çok dalgın olunan bir günde, evrak bırakmaya otele gidilmiştir. lobideki arkadas, beni müdürün yanına çıkartacaktır. asansöre binilir ve asansörden çıkarken görülen kişiye selam verilir. görevli arkadas korkarak kime selam verildiğini sorar. karşıda duran adama dedikten sonra götüyle güler ve söyler. abi o aynaydı
  • evde tükürmek ve anlık refleks ile yere düşmeden yakalamak. tabi ki bir arkadaşım anlattı.
  • işyerinde kendi odana girerken kapıyı çalmak
  • arkadaşla telefonda konuşulurken arkadaşın şarjının bitmek üzere olduğunu söylemesini takiben "o zaman sen kapat ben seni arayayım" demek.
hesabın var mı? giriş yap