• 13 şubat 2014 akşamı ikincikat'ın karaköy sahnesinde izlediğim oyun. tahmin ettiğimden daha küfürlü, tahmin ettiğimden daha müstehcen ve tahmin ettiğimden daha sağlam bir oyundu. oyuncuların tamamı iyi oynadı. esra dermancıoğlu'nun oyunculuğuna ise şapka çıkarıyorum.
  • küfürden argodan rahatsız olan biri değilimdir ancak aşırı (ve gürültülü) küfür kullanımı gerçekten bir yerden sonra "yeter ya ama abarttınız" hissi veriyor. bu aşırılık dışında bence gerçekten çok sürükleyici, keyifli ve güzel bir oyun. oyunculuklar da ayrı ayrı çok başarılı. tiyatroseverlere tavsiye edeceğim oyundur.
  • ikincikat tiyatroda oynanan bir oyun.

orjinal adı the motherfucker with the hat olup yazarı stephen adly guirgis imiş.
  • ikincikat tiyatronun eğlenceli oyunu. prömiyerinde izlemiştim ve gerçekten memnun kaldım. bu sıralar bütün biletleri hızlı bir şekilde tükeniyor o yüzden eli çabuk tutmak lazım izleyebilmek için. karaköydeki mekanda oynanıyor oyun istiklal için dekor fazla büyük. umarım seyredip mutlu bir 2 saat geçirirsiniz.
    bu arada bir de tanıtım videosu çekmişler.tanıtım videosu şimdiden iyi seyirler.
hesabın var mı? giriş yap