• son dönemde izlediğim en keyifli yayındı. bu akşamki sonuçların etkisi de büyük tabii..

şampiyonluk halinde 1 imzalı gs forması, 1 milwall forması, 10 adet atkı sözü verildi yayın sirasinda.

çekiliş yapacaklarmış üyeler içinde. hediye bahane sohbet şahane diyor linki aşağı birakiyorum

skp 11 mayıs 2021 yayını
  • https://www.youtube.com/watch?v=apdy6rbriwc

yayındayız, başakşehir maçını konuşuyoruz..
  • dahil olmaktan son derece memnun olduğum aslan yüreklilerin bulunduğu grup. ana konu parçalımız olsa da her türlü şamata ve yiyecek içecek çeşitleri de bulunmaktadır. yemekte ne yiyeceğiniz konusunda kararsız kalma durumunuz bulunmamaktadır.
  • içerisinde kaliteli insanlar bulunduran sohbet oluşumu.

çocukça yaklaşımların olmadığı, kimsenin bir şeylere zorlanmadığı açık mert korkusuz ve özgür sohbet platformu. ayrıca galatasarayın bazı yazarların tekelinde olmadığını bilenlerin oluşumu.
  • lig basliyorken yeni arkadaslarimizi da aramizda gormek isteriz :) katilmak isteyen, benim de galatasaray ile ilgili konusacaklarim var diyen, maclari beraber izleyelim, beraber tartisalim beraber olalim bir olalim diyen arkadaslar varsa bana telefon numaralarini mesaj atabilirler :)
  • 09.03.2020 ' de bu grubun 2. yılı bitmiş olacak.
    aslında ana grup daha önceydi lakin bölünmeler olmuştu..
    çok güzel bir grup bu grupta neler yapıldı neler..
  • kuruldugundan beri uyesi oldugum benden habersiz mi yaptiniz lan krem şanti partisini dedigim grup.
  • her konuda paylaşımın serbest, siyasetin yasak, sohbetin güzel, üyelerinin daha güzel, öğrencisinden öğretmenine akademisyeninden avukatına, ressamından duyumcularına kadar çok farklı alanlarda katılımcısının olduğu canımın için whatsapp grubudur.
  • ligin ikinci yarısı başlamış beklenen galibiyet gelmiş. bindirme yapan asist yapan bir sol bek bulunmusken gruba alımları tekrar açtığımız oluşum. yesillendirirseniz yardımcı olalım
hesabın var mı? giriş yap