• ülkedeki genel kanı keşke bu şekilde olsa gerçekten ülkenin durumundan çok uzağız, bu yüzden her seçimde hayal kırıklığı oluyor, adamlar şuan helal olsun başganıma naralarıyla coşuyor siz burda kuyruk diyorsunuz...
  • her akp'linin klasik saviydi "eskiden kuyruklar vardi. cok sukur artik kurtulduk onlardan" sozu. hayirli olsun
  • baktık ki gelecek karanlık, artık geçmişe dönmek iyi olur dedik ne olmuş yani.
  • "kul kınadığını görmeden ölmez." evet bu olayın en net açıklaması budur. sen yıllarca cehape zamanında ki kuyruklardan bahset dur, 16 yıllık iktidar döneminin son zamanlarında bunu yaşa.
    "zaman her şeyin ilacı" diye boşa demişler. biz bu sürüye bir şeyler anlatmaya çalıştıkça, bizimle ağız dolusu kavga etmekten geri kalmadılar. ama bakın kendi kendilerine el birliğiyle cehape'nin konumuna düştüler. bu da bana zevk verdi ne yalan söyleyim. evet ülkem adına gelecek adına çok utanç verici bir durum ama artık öyle bir noktaya geldik ki, bunların mantıklı yollarla bitmeyeceğini anladığımdan ötürü, bu şekilde bitişlerini görmek zevk verdi.
  • devlet üretim mi yapar yeaaağ deyip fabrika kapatan sığırların manavlığa soyunmasıdır.

çomarlık başka bir olgu hakikaten. mal olacaksın, kafan basmayacak, yolduklarında sesin çıkmayacak, arkadan sapladıklarında susacaksın.

aynı gemide değiliz bu lağım sıçanlarıyla. beter olun amk.
  • devletin ve milletin fabrikalarını satıp, çadır açacak duruma düşmek bu olsa gerek, müstehaktır
  • haberi okuyunca, eleştirirken, yargılarken, kınarken adil olmazsan, eleştirdiğin sana gün gelir form olur. fütursuzca yargıladığın vakıaları gün gelir sen işlemek zorunda kalırsın. kınadığın gelir seni bulur, kınanırsın. gibi şeyler düşündüm.
  • boynun altında kalsın cehape
hesabın var mı? giriş yap