• yoktur, olamaz. varsa bile bariz bir şekilde yalan söyleyen partidir.
  • farklı görüşten bir parti olsa dahi koşa koşa gidip oy vereceğim. yok oylar bölünürmüş yok baraj altı kalırmış yok düzen değişmezmiş... ötv'yi kaldırmayan parti olduğu sürece düzülen değişmeyecek zaten!
  • seçimde kilit rol oynayacak parti olacaktır ama kimseden ses seda çıkmıyor.

kemal kılıçdaroğlu bile sadece gençlerin ilk sıfır aracına ötv indirimi yapılacak gibi pısırık bir vaat ile çıktı. kimse çıkıp da bu ötv araçlardan elektronik aletlerden kalkacak ya da cüzi bir orana indirilecek diyemiyor.

mülteci ve ötv konusu akp'den çok oy kaydırır ama üstünde yeteri kadar durulmuyor. sanırım iktidara gelince böyle bedava bir gelir kaleminden olmak istemiyor kimse.
  • en azından soda dan kaldırsınlar.
  • doğum günü partim.

34. yaş günümde ötv'yi kaldırıyorum.
  • (bkz: sen kimsin ya)
  • cem uzan sen misin?
  • ben olsam, seçimde kaybedeceğimi anlayıp yeni gelenlerinde ellerinden bu geliri almak için kaldırırdım ötv yi. "sizin getirdiğiniz ötv yi biz kaldırdık biz" söylemleriyle, sonra bir sonraki seçimde hop gene iktidara yürüyüş. yaşasın evde kalmış kozmik yaşlı adamlar partisi
  • chp veya iyi partiye bir gazetecinin artık bu soruyu sorması gerekiyor.

bu iki partiden biri ötv'yi kaldıracağız dediği anda oyların çoğunluğunu alacağına inanıyorum.

geçen seçim döneminde chp asgari ücret 1400tl olacak dedikten kısa süre sonra asgari ücret anında artmıştı. insan şimdi neden benzer bir durum olmasın ki diye düşünüyor(swh)
hesabın var mı? giriş yap