• belli bir aşamadan sonra aradığımı bulduğum özellikteki kahvedir.şöyle ki öncelikle sütlü şekerli kahve sonra sütlü filtre kahve en son sade sütsüz filtre kahve olarak damak tadıma uygun kahvem budur.bu kahve ile en az 5 yıl düzenli ilişkimiz olur bence.
  • günde 7-8 bardak nedir? vücudunuza hiç mi acımıyorsunuz? ben de severim kahveyi, ekseriyetle türk kahvesi tercih ederim ama bu nedir arkadaş
  • espresso ve sade filtre kahve candir
    gerisi tirt
    kisa vadede etkisi en hizli olan tabiki espressodur ama onun da en sertini icmek gerekir
  • kalp hoplatır.
  • ismini okur okumaz arka fonda nazende sevdiğim yadıma düştü şarkısı çalmaya başlayan, o mis gibi tatlı sert kahve kokusu burnuma gelen aşk benim için.

seviliyorsun tatlım. <3
  • benim gibi düzenli alkol tüketimi olan insanların, panzehir olarak kullanması gereken en önemli gıda maddesidir.

filtre kahvenin yararlarının saymakla bitmeyeceği gibi direkt olarak karaciğere etkileri;

günde 2-3(önerilen miktar) bardak içilmesi durumunda, alkolün tetiklediği siroz riskini %80 oranında ortadan kaldırmaktadır. yetmedi, yine düzenli tüketimde sigara ve alkolün tetiklediği karaciğer kanserini de %40 oranında azaltmaktadır.

saf kafein içerdiğinden psikolojinizi düzeltir, metabolizmanızı hızlandırır. bu da stres ve yağlanmanın önüne geçerek yine karaciğerinizin temizlenme metodunu hızlandırır.

diğer yararları ve elbette tavsiye edilen tüketim dışına çıkılırsa zararları için internette bir çok bilgi mevcuttur. yararlanmanızda ve kahve içecekseniz bunu tüketmenizde fayda var sayın yazarlar.
  • hangisi daha havalıdır bilinmez sütsüz şekersiz kahve mi çayı şekersiz içmekmi
  • kısaca "kahve"dir.
  • kahve zaten sade guzeldir de filtre kahve derken, bir suru filtreleme yoluyla kahve yapmak mumkun olsa da benim aklima otellerin kahvalti salonlarindaki makinelerin kahvesi gelir ki hic sevmem, ucuz bi kokusu, cok zayif, handiyse nescafe gibi bi aromasi olur bunlarin. ama kafein miktari cok yuksektir, aci diye elestirilen espresso'dan cok daha yuksektir

ben sahsen kahveyi guclu aromali after tasteli falan severim, espresso, mokha falan tercih ederim, filtre kahve ile isim olmaz

yine filtreleme yontemi iceren syphon gibi pour over gibi artisan kahve demlemeye evet, otel filtre kahvelerine hayir
hesabın var mı? giriş yap