şükela:  tümü | bugün soru sor
  • simdi bizim turkolara bakiyorum, acayip afra tafra, moderen giyinmeler kusanmalar, sohbet dersen mangalda kul birakmaz, her konuda fikri var, ickinin her cesidini bilir, sanirsin ki saki, yemegin her turunu bilir, sana bof stronogof yapsin, fransiz mutfagini elestirsin, ya da seyahatin dibini gormustur sana himalaya daglarini oyle bir anlatirki orda geziniyorsun sanarsin, okudugu kitaplarin haddi hesabi yoktur, filmleri bir elestirmen gibi elestirebilir, tiyatro, sergi, bok, pusur asla kacirmaz, haa bu arada seksle ilgili bilgisi de engindir, sana her pozisyonu detayli analiz edip en iyi orgazm yontemlerini anlatabilir amaaa gel gelelim ki bu kisi eger kadinsa bakire olmasina hic sasirma!! boyle 20 tane kadin taniyorum. sebep neymis? aradigi erkegi bulamamis? yas kac? 35 ve ustu... ablacim daha neyi bekliyorsun diyorsun? vucuduna saygisi varmis, ya da dindarmis evlenene kadar olmazmis. eeee noldu senin o moderen moderen sicmalarin? hepsi gume gider arkadas. oncelikle modernlik ozgurluktur her anlamda. sen her bakimdan kendini ozgur birakip seks anlaminda son derece geleneksel takiliyorsan modern degil orta dogulusun. hicbir orta dogulu modern degildir olamaz. sadece modernimsi giyinen gelenekselcilerdir. diceksin ki seks yapmamak da onun hakki. tabiki saygi duyarim ama o zaman gene modern olmaz nasil ki rahibeler de modern degilse seks bakimindan kendini ozgur birakamamis bir kisi modern degildir.

modernlik yuzde yuz ozgurluktur. hem yasayis tarzinda hem de dusunce bazinda.

erkek dersen o ayri vaka. atar tutar, yapar eder ama evlenirken bakire kiz arar. oralara hele hiiic girmeyelim.

modermis! peh!
  • özgürlüğü erkeklerle seks yapmak olarak anlayana ne denir ki? ya o erkekle özgür olduğu için seks yapmıyorsa.
  • seks ozgurlugu var gibi gozukuyor ama toplumsal baski had safhada oldugu icin boyle bir ozgurluk yok bizim toplulumuzda. yapan gizli sakli ve ustunu orterek yapiyor.
  • tek düşünme varlığı siki olmuş milletin.
  • adam/kadin tv'yi açınca tekseslilikten ötesini göremiyor. seks özgürlüğü ve modernlik ilişkisi kuruyor. adım adım gitmek daha mantıklı sanki.