• oyle anlasiliyor ki melih gokcek ait oldugu yere ancak meteor riski olursa gidecek.

edit: levent kirca esprisi gibi oldu bir turlu icime sinmedi bu. ama duruyor oyle. cok istek olursa silerim.
  • super fikir, yarin iki damla yagmur duserse hemen ust kattaki iki ogrenci kizin kapisina dayanmayi dusunuyorum.
  • yuzundeki yara bandindan anlasildigi uzere aciklama yapmadan once kafayi fena carpmistir. normal karsilanmalidir.
  • meali: "kayganlaştırıcınızı hazırlayın"
  • aslen ankaralı olmayıp şu an ankara'da yaşamak zorunda olan biri olarak diyebilirim ki bu i. melih gökçek arkadaşımız ankara'da yaşayan aklı başında insanlarla her fırsatta (bkz: ankaralılar tatile çıksın), (bkz: bahçeli yedinci cadde referandumu) dalgasını geçmektedir ve aklı başında kesimde bu ciddi bir duyarsızlaşma meydana getirmiştir. zira bu tip açıklamalarla lan zaten benim hedef kitlem siz değilsiniz üç beş nafakayla göt yalayan dingil kesim. e bu açıklamalar da kendilerinin ziginde olmayacağına göre (olsa bile 3 kilo bulgur iki litre yağ ile telafi edilir) bari kafamı bulayım mantığı yürütmektedir. ne ilk ne son olacaktır bu açıklama. sadece yazık olmaktadır. türkiyemin iki büyük şehri, sorumlu oldukları alanları kendi oyun alanı zanneden iki insan tarafından yönetilmektedir. ve yaşanan hiçbir olay sel, deprem, yangın vb. bu insanların ziginde olmamıştır, olmayacaktır. sadece bu tip istihzai açıklamalarda bulunup evlerinde mışıl mışıl uyuyacaklardır.
  • bir gökçek klasiği. kışın don tehlikesine karşı da komşunuzla yatın derse şaşırmayacağım.
  • "ayrıca otomobillerinizi de sel tehlikesi olan yerlere değil daha yüksek yerlere park edin" diye devam eden ankara büyükşehir belediye başkanı beyanatı. her şey de devletten beklenmez ki canım, vatandaş başının çaresine bakacak. belediye başkanımızın topladığı vergilerle ankaragücüne hangi transferleri yapacağını düşünmesi lazım, e ne de olsa yeni bir heves onun için. ha altyapı mı, aman boşverin onu kim görüyor sanki. zemin kattaki vatandaş üst komşuda kalıversin bir gece. biz de transferlere ve fıskiyelere devam, durmak yok yola devam.
  • +baktın sular çoştu, hop hemen üst komşuya.
    -bazen sular hiç gelmiyor başkan?
    +o zamanda haftada tek duş. onda da sadece kafayı yıkıcen..
    -yıkıcen mi? kuşum aydın?
    +...........
    -dur kaçma..
    +..........
  • gökçek dehasının yeni ürünü bu.

benim evde kot farkı falan da var şimdi, bi telaşlandım. afet çantasını topladım, sahurda üst komşunun kapıyı çaldım. kapıyı temiz yüzlü, sakalı 2 günlük tıraşlı ve ince bıyıklı bi delikanlı arkadaş açtı. abi eviymiş lan üst komşum, kolormatik gözlükle yazıyorum bu satırları.

iftara maklube varmış lan. oley!
hesabın var mı? giriş yap