• adamı içi para dolu ayakkabı kutusu sıkıştıramamış götü boklu gazeteci mi sıkıştıracak.
  • tam olarak ne dediğini bilmeden yorum yapılmaması gereken söz. benim aklıma 2 kullanım biçimi geldi bu cümlenin öncesine ve sonrasına göre ya

sen beni sıkıştıramazsın ben cumhurbaşkanıyım sense bir gazeteci ey gazetesi sen kimsin ya sen teröre çanak tutuyorsun bikere

ya da

sen beni sıkıştıramazsın biz kefenimizi giydik allahtan başka korktuğumuz kimse yok, bizim alnımız açık vicdanımız temiz, millet millet millet, ben seçilmiş cumhurbaşkanıyım, fetö fetö almanya

israil kanalınında bu kesiti birazcık 'o soruya verdiği yanıt sizi şok edecek' clickbait haberciliği gibi olmuş. haftaya cümlenin bağlamı anlaşılınca ona göre ihtimallerden birini sileriz.
  • paçalarından cehalet akan,içki içen herkese alkolik, haklarını savunana çapulcu,14 senedir ülkeyi yönetip how are you'dan öteye gidemeyip akdeniz'e white sea diyen; çocuğu ölmüş anaları yuhalatan, insanların yaşam tarzlarına karışan, yalanlarla ülkeyi yöneten, diplomatik ilişki nedir, karşısındakiyle nasıl konuşulur bilmeyen bir ortadoğu liderinin lafıdır.
  • kayıtlara, seslere, yolsuzluklara montaj denildi, geçti.

feto ya her türlü desteği verip kandırıldık denildi, geçti.

pkk ile masaya oturuldu, gündem değişti, geçti.

mavi marmara ya "bana mı sordunuz?" dedi, geçti.

bu adamı daha neler neler sıkıştıramadı, bir gasteci kız mı sıkıştıracak?

bu konuda kendisini son derece haklı buluyorum. (bkz: adam haklı beyler)
  • bir başkanlık virali daha, yiyenlere afiyet olsun.
  • hidrolik teknolojisinin dayandığı ilke.
  • ropörtajdan bir kare bana frank underwood'u hatırlatmıştır.

tabii ki benzerlik sadece fiziksel, zira frank underwood'un ana silahı manipülasyon.

benzemiyor mu?
  • (bkz: the show is over)

tanım: ilk kez gazeteci gören masum cumhurbaşkanı nidası.
hesabın var mı? giriş yap