• (bkz: kalede kaleci varsa şut çekmeyecek miyiz) diyor ve üç hayırla uğurlanıyor kendisi.
  • peki peki anladık , hırsızın hiç suçu yokmuş.

valla bu ironi dünyasına insanlar nasıl sahip oluyor anlamıyorum.

ciddi ciddi hastalıklı bir düşünce ve eylem içeren bel altı davranışı insanlar eleştiriyor diye onlara yüklenmiş. he yavrum he onların kendi korkularından kaynaklı yoksa ayartmaktan tahrik olmak gayet sağlıklı, normal bir düşünce ve eylem.
  • kızcaazımız içini dökmüş bize fantezilerini anlatmış ne var bunda bu kadar kasacak
  • peki kendi tipinle mi yoksa resmini çaldığın arkadaşın tipiyle mi ahahah

naz kazazoğlu

link

kjaska sen italya da tasarımcılık yap kezbanın teki resmini çalıp kezban şov yapsın ahahah

kıza mesaj atmak istiyorum abla yetiş diye ama yüreğine inmesinden korkuyorum ashjk
  • peki kendi sevgilisini bir gün hemcinsi ayartırsa aynı duyguları yaşar mı diye düşündürmüştür. düşündürürken de bolca küfrettirmiştir. içimden tabi.
  • sapkın ve aynı zamanda cahilce bir yorumdur. yazan kişi o kadar cahil ki islam'da nikah dışı herhangi bir ilişkinin meşru olmadığını bilmiyor ve zannediyor ki kendisine karşı çıkanlar islam'a çok bağlı olduğu için karşı çıkıyor. sapkınlığı aynı zamanda evli insanlar için de tehlike arz ediyor.
  • ikinci el eşya pazarlarında orgazm yaşadığını tahmin ettiğim insan beyanı.
  • eee sonra anlat anlat zevkli oluyor. ne geçiyor eline, nasıl elde edersen öyle kaybedersin dünyanın kanunu bu
  • beyan sahibinin ilgi çekmek, takipçi kasmak için attığı söylenen twittir. doğrudur ancak her lafa, her söze, her ifadeye bu kadar ağır tepki verilmesini; yazan kişiye küfür edilmesini anlayamıyorum. sadece bu konu özelinde değil, ülkede her konuda durum bu. sıradan bir insanın twitter hesabından paylaştığı bir lafa, söze bu kadar önem atfetmek, vakit ayırmak niye?

twit özelinde de şöyle bir durum var bence, herkesin fantezileri vardır. kimi başkasının sevgilisini ayartmayı hayal eder, kimi kendi sevgilisini aldatmayı. mesele şurada; sizin çevrenizde güzel bir kadın erkek arkadaşınızı 'ayartmaya çalıştığında' ya da bir erkek olarak kız arkadaşınızın yanında başka bir kadın tarafından ayartılmaya çalıştığınızda tepkiniz ne oluyor? o kadının sik gibi ortada kalmasını, utanmasını, salakça bir şey yaptığını hissetmesini sağlayacak medeni tepkiyi siz gösteremiyorsanız zaten ortam konusuz film stüdyosundan hallice demektir.
hesabın var mı? giriş yap