• ne cep ne telefon. bendim bu. fakat bu benim asilliğim.
  • bulabileceklerinden korkuyordur.
  • birbirlerine güvenebildikleri güzel bi ilişkileri vardır
  • ben.
  • ilişki oturduğu için gerek duymayan kadındır... diğer yönden ilişki kötü bile gitse büyük terbiyesizliktir... kendinize de mi saygınız yok... herkesin kendi çevresine minik bir çember olarak özel hayatı var. eğer ki siz 'bu adam/kadın kesin bir halt yiyordur' şüphesine sahipseniz ve karşı tarafta şüpheli davranıyor ise zaten ilişkiyi uzatmak sizin akılsızlığınızdır.

bir ilişkiyi bitirmek için illa kişiyi suç üstü yapmanıza gerek yok... zaten partneriniz burnunuzun dibinde ve inanın zaman geçtikte yalanları ile doğrularını çok güzel yakalıyorsunuz... yani doğal seleksiyon işini çok güzel yapıyor...

siz bir ilişkide mutlu olmak üzere yola çıkın bu nedir yahu herkes cumhuriyet savcısı gibi kanıt vs.. peşinde !!! bari tanık koruma programı da oluşturun da tam olsun !!!
  • karıştırmayan değil karıştıramayandır o. kabul edelim ki her kadın sevgilisinin telefonunu karıştırmak ister :)
  • sevgilisine trip atmayan kadınla aynı kişidir. yoktur yani.
  • var benim. iyi insanım demek mi bu
  • olayların karışmasına henüz hazır değildir. her şey kontrol altına alındıktan sonra sakin kafayla karıştırır.
  • halen dünya dahilinde vücut bulmamış kadın.
hesabın var mı? giriş yap