• mcdonalds tuvaleti
  • benim de hayal gücümden uzay mekiği falan geçiyor ama gerçekler kayınvalidenin binbir kırlentli "kocişime sunum hazırladım" yatağı :(
  • bastan söylemeliyim ki hafif seks hikayeleri modu açık, ona göre..

hafif baliketli kızın biri vardi bizim mahallede. evime giderken bunu hep balkonda oturur görürdüm. o bana bakar, bende memelerine 2 saniyelik bir göz atardim. çünkü büyüktüler, çünkü büyük memeler guzeldir.

neyse.

bir gün markette denk geldik. huyum olmamasina ragmen elindeki posetlere bakip, istersen beraber gidelim dedim, olur deyip gülümsedi. yardim edeyim derken de 4 poşet icinden en hafifini aldim ve yola koyulduk. tabii bu sira tanisma faslını atlattık.

artik tanışmıştım, ismi burcu. hayatimda beş tane olacak burcularin ilk burcusu bu.

o ilk tanismadan sonra her gördüğümde benden selam bekler gibi yüzümü süzer, bende o ifadeye dayanamayip seslenirdim. gel vakit git vakit derken, gece bira almaya gitme vakitlerimde denk gelmeye başladık.

bir gun yine depresiflik, hayattan bikmislik, jenerasyona uyumsuzluk çeken sefil modunda bir eski dostu arayip rituel halinde yaptigimiz 3 4 bira icip, sigara tutturme, gitarlarimizi alip besteler yapma,sarkilar soyleme, ırmağı seyredip yaşadığımız cağ ve popüler kulture küfretme eylemlerine doğru gitarı sirtlanip gider iken, bu hanımefendi gecenin üçü pencerede beliriverdi.

ardından,

nereye bu vakit? deyip gülümsedi. o an suratindaki o masum ifade ve hiçbir cikari olmadan verdigi selama karsilik vermek adina, burcu sever misin boyle seyler? deyip gitarla, elimdeki, buzluktan yeni cikmis biralarimi gosterdim.

bilmem ki olur? bekle bir dakika deyip aşağı indi. bu arada kızı tanıyalım biraz. yaz dönemleri babannesinin yanına gelen yasayan bir hatun. 17 18 yaslarinda bense 19 yasinda lise mezunu, üniversiteye hazirlanan bir herifim.

devam edelim. kızın hemen gelecegini düşünmemiştim. şaşkınlık içinde eski dostu arayip biri daha geliyor diye haber edicektim ki telefonu kapalı ve bir saat belirlememistim, yolda ararim bunu diye. sonra zaten aramadım, öyle kaldı.

biraz sohbet ederek irmak kenarina dogru yuruyoruz. param pulum da yok ustumde. sen ne icersin deyip, cevap vermeden 1 liralik visne suyu aldım buna. kendi biralarima zinhar kiyamazdim.

vardık bizim mekana oturduk. biraz okulundan sohbet ettik ben biraz icinde oldugumuz cağa lanet ettim derken bir seyler çalsana dedi.

simdi bu kiza ne calinir, bu neyden anlar? deyip gecistirdim. zaten gecenin bir vakti kiza bir sey olur mu burada diye de endiseliyim. merkezi bir yerdeyiz ama vakit gec her turlu orospu cocugu her an cikabilir. hiç de kahraman erkek olmaya niyetim yok, hemi de hiç..

ben biralarimi bitirirken bu, elini ceksene deyip kafasini kasıklarıma dogru yasladı. sonra biraz daha sohbet ettik. ben anlatmadım, o dinledi.. o bir sürü yaşadığı şeyi anlattı, ben dinlemedim.. derken gozlerim tişörtünden etrafa, gayrı ihtiyarı yayılmış memelerine takıldı.

o yildizlari seyredip, heyecanli heyecanli bir şeyler anlatırken bense istemsizce(pek emin değilim) memelerini süzüyordum. yumuşak gozukuyorlardi. elimi atmamak, hafifce oksamamak icin kasıyordum kendimi. bu sirada, on dakikadır kafasi kucagimda oldugu halde penisime yaptigi baskıyı yeni yeni hissediyordum. konuşuyor, konuştukça kafası oynuyor, kafasi oynadıkça da erekte olmaya basliyordum. kiz da hoş bir masumluk olmasa zaten boyle kasmazdim kendimi. bırak gitsin atardamarlarımın sıcaklığını..

özet geçeceğim:

burcu kalkalim dedim, olur deyip yola koyulduk. tabii basim dönüyor biraz, farketti sarhoşluğumu. dur, sana su alayim diyerek markete girdi. suyu eliyle acti, bir iki yudum ictim, elimi alip omzuna koydu. sessizce, o ilk tanistigimiz marketin onune geldik. tam orada döndüm buna doğru, zaten elim omzundayken sarildim. tuttum boynundan bir iki defa usulca öptüm. vereceği tepkiye gore, kusuruma bakma alkol... ya da boynundan dudaklarına doğru yalamayı düşünüyordum.

baktım, boynunu öperken hafif ama tesiri yuksek bir nefes ve hoş, hafif bir iniltinin sıcaklığı, kulağımdan ayak parmaklarıma kadar tüylerimi diken diken etti, kanımın devaranı durmuyordu. tam bu anda geri çekilirken kolumu birakmadi. o yumuşak ve iri göğüslerini okşamaya basladim. o da benim boynumdan korka korka öpmeye basladi. biraz seviştik. biraz daha.. yaladım onu, o da beni hiç yalamamışcasına yaladı.

ardindan..

gece vakti yol ortasinda ne yapabiliriz ki diye marketin hemen yanindaki boşluğa cektim bunu.

kemerimi çözdüm. elini fermuar kısmından iceri soktum. once bir sey yapamadi, ne yapacağını bilmiyor olabilirdi, dürtülerine kulak verdi ve ardından tutup usulca sıvazlamaya başladı.

biraz burcuyu süzdüm. tamamen bana bıraktı kendini. salyalarının hayalarımdan süzülmesine tüm ilkelliğimle izin verdim...

not: başlığa girdim, kenarda dursun da karşıma çıktı. ciddi olarak erinmeden bunu yazdığımı gördüm, utandım ve yollaya bastım.

bi ihtimal devamını ya da sperm ve ıslak bir girintinin hoşnutluğu yazmaya erindim.
    (abisinden kaçış kısmı ve sonra bir kaç defa mahalledeki takıntı yaptığım vasat dindarların apartman boşluğunda gece vakti sevişmeleri) yazmayi bıraktım. bazen seviyeyi umursayabilemiyorum. ne yapayım?

2019 editi: bunu yazdığımı, neden yazdığımı ben bile hatırlamıyordum. lakin bu entry için, şuracıkta bir imla hatası var diyen yazarın o naif gönlünü kırmayıp dediğini yaptım. ulu tengri hepimizi affetsin..
  • reklam ajansının mutfak tezgahı
  • - araba
    - deniz
    - yanımızda kız arkadaşı uyurken
    üçü de farklı kızlar, sonra terk ettiler hep beni. onlara ilginç gelmedi sanırım.

çok eskiden çook. di mi hayatım? bit tabi.
  • iş hanının bodrumu.
  • (bkz: ohoooo. hani marjinal bizdik ? noluyo lan)

anlatmıcam kudurun.
  • boyner kabininde olmuştu bu ilginç deneyimim.
  • yaylada açık hava.. sis pus.. rakım 2500.. ki ben renkli adamım, bana bile ilginç geldi.
  • morg.
    daha da ilginci sevişilen sıcacık bir dede. daha soğumamış. hmm. beybi.

edit; kızmayın. dedenin otopsisi yok daha. organlari yerindeydi. uuuuvvv. tüyler diken
hesabın var mı? giriş yap