• tam bir yobazdı, arkasından methiyeler düzenlerin de ne olduğunu az çok anlıyorsunuz, en çok da yaptıkları yanına kar kaldı gitti ona yanarım...
  • sivas katliamında diri diri yakılan 37 aydının canilerinin avukatlıığını yapan bu zat, şimdilerde kuş gribi yüzünden yakılan tavuklara yapılanın vahşet olduğunu savunuyor. ve düz mantıkla bakınca olaya, metin altıok, muhlis akarsu, asım bezirci, hasret gültekin ve niceleri onun gözünde bir tavuk bile etmiyor.
  • sivas katliamı katillerinin avukatı, katil ruhlu şeriatçı bir yavşaktı. nihayet ölmüş
  • devri iktidarlarında en sert söylem ve icraatlara sahip bakanların başında geliyordu.sürekli aydınlık için 1 dakika karanlık eylemine ve 96 ölüm oruçlarına yönelik tavrı, bugünkü bazı önemli siyasilerle neredeyse birebir örtüşüyordu.ülkenin gerilemesine olumlu, demokrasinin yerleşmesine olumsuz katkılar sunmuş bir siyasetçi eskisiydi.
  • ateşi bol olsun amk seriatci kopegi.
  • bir programda * evini gezdirmişti bu şahıs, duvarında sırasıra kılıçlar asılıydı, "az gavur kesilmedi bu kılıçlarla" demişti. hiç unutmam o sahneyi, nasıl bir insan evladı eder bu cümleyi diye düşünmüştüm. en nefret ettiğim insanları düşündüm, benim nefretim en fazla ne kadar büyük olabilir diye... peki bu sahsın nefreti? hangi karanlık çağdan kalma bir nefretti bu... bugün "oradaydım" belgeselinde, sivas katliğamını gözü yaşlı izlerken bir kez daha hatırladım bu şahsı... o sanıkların avukatıydı kendisi
  • bülent arınç'ın refah partisi versiyonu.
  • "mum söndü oynuyorlar" lakırdısını yumurtlayan eski rafah, partili adalet bakanı , siyasi yasaklı şevket kazandır.
  • "derince kazın kuyusun inim inim inlesin"
    (bkz: kazak abdal)
    cehennemimize yol döşeyenlerden.
  • bir serefsiz daha gitti yer yuzunden darisi digerinin basina
hesabın var mı? giriş yap