• atatürk'ün partisinde olan,ne ata ile nede türklükle herhangi bir ilişkisi bulunmayan şahıs.
  • +1 imle katıldığım canan’ıda yanında promosyon verilip siktir edilmesi gereklidir.
  • geçmiş entrylerim'den siyasi görüşümün anlaşılması zor değil. bence bu terör yanlısı zat'ın atamızın kurduğu parti,hedef,gösterdiği yol ile alakası yok kendi ideolojisi olan kürt ırkçılığını daha rahat yapabileceği hdp ye geçmesini bekliyoruz.
  • ona küçük sürprizler yapın. mesela bu linki atın. siz anlamasanız da o anlayacaktır.

sabiha gökçen
  • hemen bugün kapının önüne konmalı terör sevici, koşa koşa hdpye gitsin, yerini bulsun
  • bu adamin chp gibi bir partide ne isi olabilir ki zaten? yillardan beri chp secmeni boyle adamlarin gonderilmesi gerektigini soyluyor ama sag olsun genel baskan bu konuda hic bir adim atmiyor.
  • yetmez ama evet.
    yıllardır atatürk düşmanı kürtçülerin atatürk'ün partisini kurt gibi kemirmesinden gına geldi.
  • yav bi he amk yaaa hee...

bırakın bir iki tane de değişik olsun ulan, ölmezsiniz korkma, kirlenmez chp, senin düşündüğün gibi düşünmüyor diye iffeti namusu elden gitmez rahat olun yaaa! atatürk’ün chpsi de atatürk’ün chpsi... atatürk ölmüş 90 sene olmuş amk bi susun artık yaaa!
    ya yemin ediyorum nefret ettirdiler artık insanlara... atatürk lafını duyunca ben bile bi böyle garip oluyorsam, chp’den nefret eden cenah ne düşünüyor tahmin bile edemiyorum....

şimdi mal çıkıp şöyle diyecek;
    beğenmiyorsan yallah bilmem nereye, yok defol git bataklığına kürt ot bok...
    neden? zira kimse ondan iyi düşünemez o yüzden.

kusturmayın insanları artık!
    nefret ettirmeyin, bırakın bi iki kişi de farklı bir şeyler söylesin amk. konuştuğunuz muhalefet yaptığınız hatta çizdiğiniz in musa kartı içeri tıktıklarında, yılmaz özdil okuyup, her gün sinir krizleri geçiriyorsunuz ama daha kendi partinizde biraz farklı bir sese tahammülünüz yok yaa.

bi yitin gidin artık sikicem şu tavrı valla daraldım yemin ediyorum yaa..

bu arada pkk lı falan diyecek olan varsa öncelikle ağzını yüzünü sikeyim bi kere bu 1
    2; nerede pkk lı, kim tarafından kullanıldığını bilmeyen mal varsa onun da beynini sikeyim...
  • bu farklı bir ses değil terör şakşakçılığı, derhal partiden ihraç edilip hakkında yasal işlem başlatılmalıdır. bu arada koyu bir chp sempatizanı olarak ilk defa bu adam ile karşılaştığım için kendimi sorguladım, benim desteklediğim partide böyle adamların ne işi var diye.
  • +1
hesabın var mı? giriş yap