• belanın ben geliyorum dediği gecedir.
  • geri zekalılığın ta kendisidir. hayatım boyunca 3 defa böyle bir ahmaklığı kendime yaptım ve bir daha yapmayacağıma söz verdim. ulan akıl karı değil. sen kalk akşam 8de mesajlasmaya basla sabah 6ya kadar. bre ergen ! yarın bulusup konusalım desen tum taşlar en doğru şekilde yerine oturmaz mı zaten ? neyse ya bu hayatta her türlü küçük saçmalıkları yapmak gerek..tatlış şeyler aslında bunlar
  • yüksek uyum, yüksek felaket getirecektir. yeltenmeyin !!!
  • seks ile bitmesi caizdir.
  • yaşadık onunda en kralını yaşadık…
  • hele mesleğin ne, nerede oturuyorsun, hangi üniversite mezunusun gibi sorular olmaksızın konu konuyu açarak sabah edilmişse o gecenin keyfi ikiye katlanır.

her tanışılan kişiye 0’dan kendini tanıtmak o kadar zor ki… ama ortak bir ilgi alanıyla başlayıp saatlerce konuşmak bir o kadar güzel…
  • uyum, umut, heves gibi güzel duygular barındıran gecedir.

bir kere daha yapacağımı sanmıyorum.
  • kimseyle tutturamadıgim frekans ...
  • - cinsiyet bağımsız söz konusu olabilecek durumdur.
    - bazen sadece sohbet ile kalması gerekir.
    - kimi zaman aynı kişiyle tekrarı muhtemel olmayan durumdur.
    - kimi zaman, farklı zaman aralıklarında tekrar tekrar gerçekleşebilecek durumdur.

yukarıda bahsettiğim konu mesajlaşmadan ziyade, yüz yüze sohbete dair ifadelerdir.
  • bahsi gecen ozne cok asik olup da sonra sevgili oldugunuz biriyse, bu gece unutulmaz. benim gibi nostaljikler icin en cok ozlenen seylerden biridir.

cunku o heyecan, merak, heves bir daha bir araya gelmez. gelse de sizi bulamaz, artik ayni kisiler olmadiginizdan.

her sey kendi zamaninda guzeldir, yasanir ve biter.
hesabın var mı? giriş yap