• bu şahıs bir üniversitede bulunabilecek en zararlı canlı türlerindendir. kendisine akademisyen sıfatını kullanmak, bu ülkedeki beş para etmez akademisyenlere bile hakaret olabilir. derste tek bir bilgi kırıntısı bile öğretmez, paylaştığı notların sular seller gibi ezberlenip sınavda yazılmasını ister. birebir aynısını yazsanız bile kesinlikle hakkınız olanı vermez. bu bir not verip vermeme mevzusu değildir. dandik bir ortaokulda bile ingilizce öğretmenliği yapamayacak tıynette biri ne bilsin "öğretmeyi", "yol göstermeyi", "yardımcı olmayı"...

okur inşallah. birileri okusun ve burdaki entryleri gözüne gözüne soksun ki belki, belllkiii ufacık bir düzelme gösterir de sonraki nesilleri ziyan etmez.
  • tatyanna***, namusudur.
  • dtcf'de hoca
  • akademik ünvanını bırak başka hiçbir pozitif sıfatı haketmeyen,öğrenciye hakettiği notu asla vermeyen,kafasına göre kağıt okuyan,derslerin çoğunu türkçe anlatan,hiçbir zaman tarafsız olamayacak dtcf insanı.neden mi bu kadar öfkeliyim?shakespeare finalinde 4 sayfa yazıp verdiğim kağıtların hepsine tick atarak altınını çizmeksizin hiçbir hatamı bulamamış olduğunu gösteren 100lük kağıdıma 85 verdiği için değil,bütün arkadaşlarıma aynı muameleyi yaptığı için.işin ironik tarafı kendisi sistemi okadar eleştirir ama bozuk sistem o ve onun gibiler sayesinde beslenir.
  • ezbercinin en önde gideni, bayrak sallayanıdır. bir adet homo academicus.
  • bilgi hamallığına düşmemiş aslan gibi bir öğretim üyesidir.
  • kendisi uzun yıllar sevgili ayşegül yüksel ile aynı odayı paylaşmıştır.

ama insanlara shakespeare oyunlarını ezberlemeyi dayatır. facebook gruplarına sızıp çocukların çıkacak soruları tartıştığı başlıkları not eder. soruları ona göre sorar. üstelik bunu sınıfta normal bir şeymiş gibi anlatır.

eleştirmek için yazdım ama amacım daha çok 'sahi lan ne yapıyorum ben?!' demesidir.
  • kendisi sevdiğim ve işini düzgün yapan hocalardandır. lisansta yıllar önce öğrettiği birçok şey hala aklımdadır. kendisi hakkında ezberci denildiğine falan da bakmayın. özellikle rönesans tiyatrosu ve machiavelli temalı dersleri hala aklımdadır. zevkliydi.
hesabın var mı? giriş yap