• sinyal vermeden dönen, şerit değiştiren, trafikte ne yapacağı belli olmayan sürücü: sinyal kolu götüne girsin
  • tali yoldan ana yola çıkmak amacıyla yeterince mesafe olmasına rağmen ana yoldan gelen aracın hızını kesmemek için ve doğal olarak geçiş önceliği kendisinin olduğu için geçmesini bekliyorsunuzdur. araç yaklaşır ve sizin beklemekte olduğunuz tali yola sinyal vermeden döner.

söyleyeceklerim bu kadar.
  • ben bunların yedi sülalesini sikiyim. adama diyorum ki; “kısa mesafedesin, sağ şeritten benim şeridime atlıyorsun ne sinyal var, ne kontrol.” bana verdiği cevap; “seni mi bekleyeceğim?” ya siz beni delirttiniz vallahi bak. aq kamili 3 sn bekleyemiyor ve bir de üste çıkmaya çalışıyor. gerçekten bu ülkedeki insanların beyni; 1- trafikte 2-sikişte sağlıklı çalışmıyor. pardon sikiş kaba oldu seks diyelim. herkes kurallara uyuyorsa bu uymayanlar jupiterli mi? sorsan varya hepsi muhteşem duyarlı iyi insanlar aq. sizin iyiliğiniz sosyal medya primciliğinden başka bir şey değil. türünüzün son bulması ümidiyle kolsuz oç’ları.
  • trafikte makas atandan sonra en çok küfürleri hakeden tip. adamı bekliyorsun ki yola çıkasın sonra geliyor seni tarafa dönüyor, piç işte amk ibnesi bak gene sinir oldum.
  • ankarada sinyal kolu standarttan gelen bişey değil sanırım, opsiyonel olarak taktıranların sayısı da çok az..
  • genelde bu orospu çocukları* sinyal kolunu yerinden çıkarıp, dik tutup üstüne oturdukları için kullanamıyor olabilirler. kullanma kılavuzu öneririm. lütfen amacına uygun kullanın artık şu sinyal kolunu...
  • şerefsizin önde gidenidir
  • götün tekidir.

acemiyse de göttür, ustaysa da göttür.
  • bazı insanlar neden annesini sevmez anlamıyorum. olm babanın tarlasında gitmiyorsun, sinyal verince acemi şoförde olmuyorsun merak etme.
  • motosiklet sürücüleri için en büyük tehlikelerden biridir.
    orta şeritte giden bir araç siz sağ şeritteyken birden sinyalsiz sağa dönmeye karar verir ve arabayı önünüze kırar, olaylar gelişir...
hesabın var mı? giriş yap