• iyi değil ya pek. peynirli olunca sadece biber/salatalık koyuyorlar. domates-peynir daha iyi gider. boğazıma yapışıyor probis-brownie gibi.

edit: pardon, bayağıdır thy'nin kendisini değil de anadolu jet kullanıyormuşum. sandviç başlığından bunu fark etmek ilginç oldu. o ısıtılmış peynirli sandviç de çok güzeldi ama ya denk geldim bi ara.
  • domates sevmeyen insanlar üyesi olarak tam tersini yaşadığım durum. neredeyse her seferinde sandviçler bol domatesli.

eğer şanslıysam yanındaki kekten yiyebiliyorum o kadar.
  • yurt dışı seçeneklerinde sıcak yemek var.
  • atlas global de sandviç veriyor, ayrıca uçuştan önce de pastaneden falan alabilirseniz her uçakta sandviç olur.
  • ev yapımı vişneli kek için de uçulur.
  • sandviçi bilmem de sırf yemeklerini yemek için thy ile uçulur. bu firmanın her şeyine laf edebilirsiniz ama yemeklerine laf ederseniz uçak düşer ve tek ölen siz olursunuz.
  • aşırı katıldığım önermedir. son bir kaç seferimde zeytinli ve kaşar peyniri eritilmiş sıcak olanından yedim. lezizliği yanında büyüklüğü cabası. thy das sandwich !
  • tabi canım kesinlikle!

o leş gibi uçaklarda, her tarafı tatak dolu koltuklarda, yemek kalıntıları yapışmış masalarda o güzelim sandviçi yemek mükemmel!

şu youtubercı ergenlerden biri, şu çaklara binip bir hijyen testi falan yapsalar da çekirdeği alıp izlesek!
  • thy genel müdürü tarafından açılmış başlık..sandviç boka benzemiyor konu kapanmıştır..dağılın..
  • borajet'in verdiği et dürümü bilmeyenlerin yapacağı eylemdir. 40 liraya aldığım bilete 20 liralık dürüm veriyorlar resmen.
hesabın var mı? giriş yap