şükela:  tümü | bugün
  • ankara’da meydana gelmiştir.

haberin linki de burada.

bu kediler ne yaptı lan size sevgi yoksunları? bokunuzda boğulursunuz umarım.
  • masum bir canı tekmelemekle orgazma ulaşan asağılıklarla dolu memleket. caydırıcı cezalar olmadıkça bu zulüm bitmeyecek.
  • umarım kıyamet, bütün zulüm görmüş hayvanların toplanıp, zulüm eden insanları parçalayarak gerçekleştiği bir ortam olur.
  • bitmeyen hayvana eziyet haberlerinden sadece birisi.

vicdanınıza diye başlayacağım, olmayacak, biliyorum!
  • şu kedi düşmanlarıyla kedi severler olarak bir kapışsak amk yerinde kozlarımızı paylaşsak onlar da rahatlasın biz de. hadi lan var mısınız 10 kişiye 10 kişi toplanalım boş bir saatte boş bir arsada artık allah ne verdiyse siz bize dalın kedilere dalacağınıza biz de o elinizi ayağınızı ters çevirip götünüze sokuverelim.
  • yakında ifşa olur. ankara halkı, bilhassa keçiören ile çevre semtlerdeki hayvanseverler bu dingilin hak ettiği muameleyi kendisine dinlene dinlene, sakin sakin, aheste aheste gösterirler.

bugün varlık mahallesi tarafından eve doğru giderken, akköprü'nün hemen altındaki arazide yaşayan bir köpek ailesiyle karşılaştım. altısı birden yolun karşısına geçmeye çalışıyordu, o esnada bir ambulans yolun karşısından bunların bulunduğu tarafa geldi ve köpeklerin o an tam tekmil esas duruşa geçip ambulans 100 metre uzaklaştıktan sonra (sağı solu kontrol ederek) karşıya geçmelerine şahit oldum.

evet, bazı hayvanlar insanlardan daha önemli, hatta üstün gözümde. 21. yüzyıl; bizim insanımızın kayıp, bomboş bir varlık olması yolundaki üstün çabalarına karşı bir değer, bir kültür üretemiyor maalesef.

içgüdüsel hareketleri küçümsenen hayvanlar, birçok insanın ilkelliğini bu devirde de yüzümüze çarpıyor.