• budist, rahip, sivas , suşehri şu dördünü çok komik bir fıkrada bir araya getirsen kafanda kurgulayamayıp gülmezsin. ama gel gör ki bu durum yaşanıyor ve görünce gülüyorsun tuhaf.
    edit: aşağıda bir yazar arkadaş kıçıma tokat atıp yüzüme tükürmüşlerdi yazmış, bak mesela bunu da kafamda kuramadım, ama görsem gülerdim:) o nasıl bir şey amk
  • adeta uzay zamanda açılan bir geçitten bir anda öylesine gelen rahipler.
    dünya uzatmaları oynuyor valla ben size deyim. filmin sonu yakın gibi.
  • portal falan açtılar sanırım orda. daha haberimizin bile olmadığı bazı dünya dışı varlıkları engellemek için gitmiş olabilirler.
  • görüntü çok tezat adamlar köyünde don atlet gezerken sivas'ta şişme mont giymiş.
  • şaka gibi, fıkra gibi. baktıkça gülüyorum, çığlık falan atıp yerlerde yuvarlanıyorum bildiğin. başka bir memlekette olmaz ya böyle bir durum. hala anlam veremiyorum.

kaynak:
    https://www.posta.com.tr/…r-sivasta-cekildi-2244880
  • gele gele sen gel çin virüsünün kucağına yeni düşmüş türkiye'yi bul.git bir de sivas'a.köfte yeseydiniz bari diyeceğim de bu adamlar et yemiyor bildiğim kadarıyla.
  • bir an sandro başlığı sandığım, ancak gerçek bir habere konu olan rahipler.
  • random insanoğlu öğreticisi görseli arayan uzayıların budist görselini bulup o şekilde giyinmeleri fakat indikleri yerin sivas olması nedeniyle uyumsuzluk yaşamaları şeklinde açıklanabilecek durum. tutun kaçmasınlar.
  • fenerbahçe kadıköy’de galatasaray’a yenilir, depremler olur, çığ düşer, çekirge istilası olur, dünyayı virüs sarar, uçaklar düşer, sivas’ta budistler yürür. kesin dünyanın simülasyonu bozuldu. yazılım hata verdi.
hesabın var mı? giriş yap