• insanin acik yerlerini tespit edip isirdiktan sonra ayak tirnak kenarindan da bir parca alanlaridir. bazilari orjinallik pesinde. zeka olsa duramazsin.
  • gerizekalı olan sivrisinekler kulağımızın dibinde vızıldayıp ardından tenimize konup yediği şamarla zemine yapıştığından zaman içinde zeki olanların üreyip bu duruma sebep olması gayet olası sanırım.
  • doğru bulduğum tespit. eskiden tek elimle alıp havaya atıp vole çakarak uzaklaştırdığım bu cibilliyetsiz yaratık artık bana fake atmaya başladı. bunlara bi dur dememiz gerekli.
  • klimayi bi aciyorum hepsi ölüyor, masamin üstü bile ceset dolu, el saplatarak 3 leşim var bugün
  • yemin ederim dün gece saat 5 sularında, 2 saat boyunca bir sineği yakalayamamış olmam sebebiyle bu konuyu düşünüyordum. bu sivriler giderek zekileşiyor sanki lan dedim.. hemen koşup konuyu ekşiye yatırmayı düşündüm. ama sonra olayın benim giderek aptallaşmam yüzünden olabileceğini düşünerek vazgeçtim. yani kim 2 saat bi sineği bulamaz, bulunca da 18 ıska vuruş yapabilir ki.. ben aptalım heralde dedim. neyse ki ben aptal değilmişim. sivri sinek zekiymiş. sıkıntının genel olduğunu öğrenince yemin ediyorum içim ferahladı.

ama çok sinirlendim dün. dolap molap yatak cam çerçeve perde parke ne varsa hepsinin üstüne beyaz boya boca edip odayı bembeyaz yaparken hayal ettim kendimi. neredeyse sabah olmuş, gözümden uyku akıyor, sinir krizinin eşiğindeyim, evde boya da var.. ama neyse ki manyak değilim. sonra bi baktım yerden alçak uçuş yapıyor bızzzz bızzzzz.. sonic boom yapıyor hergele.. göz dağı veriyor. sen kimsin lan.. parkenin üstünde zar zor da olsa seçtim bunu. hızlı hareket etmeliydim. üstüne basabilir miyim acaba diye düsündüm. ama el-göz-ayak-terlik koordinasyonuma güvenemedim. terlik şimdi fırlar mırlar... yerlere kadar kapaklanıp odaklanarak çevik bir sekilde tokadı yapıştırdım sonunda. zafer benimdi sonunda.. oturdum leşini izledim bir süre. ama sigara yakmadım. sigara içmem.

sonra bi baktım saat 6 buçuk. ama olsun. bu savası da ben kazandım. insan 3 sivri 0. neyse.. en azından burada eskiye oranla azlar. zeki ama az. buna da şükür.
  • o da bi şey mi staphylococcus aureuslar yersinia pestisler bile ortalama bir suriyeliden daha çok insani gelişim gösteriyo ömrü hayatında. **
  • bu kanatli gotlerin isigi acinca uzaklasip saklanmalari, isigi kapatirken insanin ustunu ortmeye gelmeleri ile dogruladigim hadise.

hayir evrim mekanizmasini da anlamiyorum, kucukken anasi kanla besliyor pici, buyuyunce meyve ozu yiyor. yavruyken de meyveyle beslesene sunlari.
  • acaba iyi kamufle olmayan, çok ses çıkaran, mal sinekleri öldüre öldüre nesli ıslah mı ettik. geriye kalan survivorların torunları mı bugünkü nesil. süper sinekleri mi ürettik. o zaman sıçtık.
  • kesinlikle katıldğım önerme
  • bu zekasini siktigimin hayvaniyla ates cemberi bi iliski yasiyoruz.

dusmanim yakarca adli ege akdeniz ve guneydogu menseili bi hayvan tam bi bordo bereli gibi. gordugun an sokulmus oluyorsun oyle icten oyle ansiz.

orospu evladini yakalayip oldurdum ve uzerinde calistim. bu ibne normal sartlarda civv vizirr vivv seklinde ucarak psikoloji cokertmek uzerine kurulu. cunku birebirde avlaniyor keklik gibi. ama psikolojin coktugi an saldiriyor isirip kasindiriyor neyse diyorsun hayvanin amaci bu.

usenmeden gittim tavan vantilatoru aldim. klima zaten ufluyor bi de yer vantilatoru kurdum. orospu evladi sasirdi haliyle cunku her yerden hava sirkulasyonu var. oyle raid zehir falan basinizdan savar ama oldurmek icin iskence etmek icin tek yol hava sirkulasyonunu bozmak. bogazda yuzen bilir akinti alir goturur dengenizi bozar ayni prensip:

uzerime emmek icin konamiyordu pust. kulagimin dibinde ama hava akimi duzensiz oldugundan konamadi kafayi yedi. uzatmadan sonucu soyleyeyim kacamadigi icin de yorgunlukla sizmis bi sekilde duvarin hava akimi gecirmez bolgesine sinmisti kalktigim gibi vurdum indirdim.

bu isler boyle arkadaslar zeki meki herkes evrim geciriyor yerinizde saymayin
hesabın var mı? giriş yap