• size sma tip 1 hastası olan asel ve ailesinden bahsetmek istiyorum. asel' in ikiz kardeşi 7 aylıkken bu hastalık sebebiyle vefat ediyor. ailesi şimdi asel'in yardımlarımızla kurtulma ümidini taşıyor. toplanacak para miktarı büyük olsa da küçük küçük vereceğimiz miktarlar duyarsız kalmadığımız müddetçe bizi sonuca götürecektir. bir bebeğin para yüzünden nefes alamamasına müsaade etmeyelim. ve bu ailenin bir kez daha evlat acısı yaşamasına izin vermeyelim. lütfen bu başlığı yukarılarda tutmaya gayret ediniz. corona döneminde herkesin nefes almanın önemini anladığını düşünmekteyim. asel ise doğduğu günden beri bununla savaşıyor. asele ve ailesine destek olalım.

https://instagram.com/…e_nefes?igshid=1qq1qex0lrj6k
  • elini taşın altına koyan herkesten allah razı olsun. ekşi’de girdi sayısının neden çok az olduğunu anlayamadım. normalde böyle, özellikle çocuklarla ilgili kampanyalarda girdi patlaması olurdu. garip bir duyarsızlık oluştu.
  • destek olmayı unutmamamız gereken kampanya.
  • dünya güzeli asel bebekten desteğinizi esirgemeyin. halkı yine halk kurtarıyor.
  • bu ilaç fiyatlarının dengelenmesi veya bu ilaçların üretiminin türkiyede de sağlanması gerek. son zamanlarda pek çok sma hastası çocuk ailesi görüyoruz yardım toplamaya çalışan, şu ilacın fiyatı umarım bir şekilde dengelenir.
    neden bu kadar pahalı olduğunu merak ediyorum açıkçası. bilen arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim.

tanım: sma hastası çocuğu olan ailenin, çocuğunun tedavi masrafı için toplamaya çalıştığı yardım.
  • up
  • asel'e destek lütfen
  • yine bir sma hastası, yine çaresiz bir aile, yine ağza bile alınmayan rakamlarda tedavi ücretleri. ve tabii ki yine bir her türlü toplumsal soruna kulak tıkayan devlet klasiği. artık biliyoruz ki devlet olacak şey bu konuda bir şey yapmayacak, yine biz bizeyiz. bu nedenle, maddi manevi paylaşımla destek olunması, gündemde tutulması gereken kampanyadır.
  • asel... bal kız. umarım gereken yardımlar yapılır. çocuklar yaşasın.
  • ekşi sözlükte gündem olmayacak ama gündem olması gereken önemli başlıklardan birisi. devletin yeteri kadar ilgilenmediği bu hastalarla biz elimizden geldiğince ilgilenelim ama yeterli olur mu bilmem.
    tanım : başarıya ulaşmasını dilediğim yardım kampanyası.
hesabın var mı? giriş yap