şükela:  tümü | bugün
  • mr. robot'tan tanıdığımız frankie shaw'u tek başına çocuk büyüten anne rolünde izleyeceğiz bu dizide. aynı zamanda kariyer yapmak isteyen annenin seyirciyi güldüren bu hikayesi, boston'da geçiyor-muş.
  • dün dizinin youtube kanalından izledim ilk bölümü. gayet keyifli, dramatik ve seksli bir bölümdü beklendiği üzere. smilf'in açılımı ''single mother i'd like to fuck.

--- spoiler ---

frankie ablamızın bir kocası birde çocuğu var. adam pek evde takılmıyor, zaten sevgilisi var. frankie'de çocuğu olduğundan beri uzun bir süredir seks yapmamış. ilk bölümde denedi ama başarısız oldu. ayrıca derin bir drama da var.

--- spoiler ---

daha keyifli eğlenceli olursa efsaneler içine adını yazdıracak potansiyeli var.

evet 5 kasım da çıkıyor, ben 23 ekimde nasıl oluyor da dizinin youtube kanalına amerika üzerinden bağlanıp izledim bilmiyorum. duyurusuda yapılmadı hiçbir yerde.

özetle gayet güzel, izleyin izlettirin.
  • basarili buldugum dizi. frankie shaw'un performansi cok iyi. senaryodan tut yonetmenlige hatta yapimciliga kadar her seyi kendi ustlenmis, helal olsun.
  • fleabag'i hatırlatan bir kara mizah anayışına sahip hoş başlamış dizi. kah güldürüyor kah sinirlendiriyor kah üzüyor insanı.
  • özellikle kadınların izlemesini önerdiğim, doğal ve bu doğallığıyla insanı etkileyen bir dizi. bridgette'in terlikleri ise dizinin en sevimli detaylarından.
  • shameless tarzı bir komedi anlayışına sahip dizi.
  • ilk bölümünü izlediğim ve ilk sezonunu bu gece bitireceğim hoş olmuş dizidir.
    frankie shaw her şeyi üstlenmiş ve diziyi kotarmış. oynadığı karakter ise sorumluluk sahibi anne ile çocuğu olduğu için hayatı yaşayamayan anne arasında git geller yaşayan epey mutsuz bir kadın. tam olması gerektiği gibi oynamış, yazmış, yönetmiş ve dizinin sunulmasını sağlamış.
  • bi şeylerle uğraşırken arkada oynamasını sevdiğim dizi.30 dakika olması ise şahane!
    ilk bölüm hariç diğer bölümler eğlenceli.