• pixlr-o-matic, hipstamatic, instagram'ın üçünün toplamından çok daha etkili bir resim işleme programı.
    http://itunes.apple.com/…/snapseed/id439438619?mt=8
  • bir cok ios fotograf duzenleme uygulamasina gore iphone 3gste cok iyi performans gosteren, rahat bir layer sistemine ve kullanici arabirimine sahip uygulama...
    diger uygulamalarda iki saat menuden ilgili ayari secmek yerine burada parmagi asagi yukari hareket ettirerek spesifik ayari seciyor ve saga sola hareket ettirerek degerlerde degisiklik yapabiliyoruz. bir de ipadte cok kiskandigim, cihazi yatay yapinca solda ayarlarin kolonda gozukmesi olayini bunda yapmislar iphone versiyonu icin. nefis olmus.
    23 eylule kadar badava ayrica...
  • app store daki kuşkusuz en iyi, en kullanışlı photo edit uygulaması. ayrıca ücretsiz olması da ayrı hoş tabi. iphone ve ipad kullanıcıları bu fırsatı kaçırmamalı.
  • şu anda bedava olan program.
  • bedavayken indirmişseniz bu fiyat/performans açısından artık en iyi photoshop programına sahip olduğunuz anlamına gelir.
  • mac os'ada cikmistir. mac app storedan indirilebilir lakin biraz fiyati tuzlu olmus. $19.99 dolar.
  • iphone ile çektiğim hemen her fotoğrafın ilk olarak uğradığı fotoğraf işleme programı, ilk başlarda tam hakim olmam biraz zaman aldı ama şuan programın neler yapabileceğini bildikten sonra yoğunlukla kullanmaya başladım.
  • şu sıralar app store da ücretsiz dağıtılan program. koşun derim.
  • mac versiyonunu 19.99 dolar vermeye razı olup indirdim.
    bayağı güzel bir fotoğraf işleme programı, bir süre sonra adobe lightroom ile birlikte kullanmayı planlıyorum.

buraya kadar normal. sonrasında hesap özetime baktım kaç türk lirası çekilmiş bakalım diye, bir de ne göreyim, 19.99 dolar yerine 1.89 tl çekmesin mi app store?!
    hala şaşkınım, ipad ve iphone için bir süreliğine ücretsizmiş, tamam da, mac için de indirimliyse bir yerlerde yazıyor olması gerekmez miydi?

not: bilgisi olanlar ulaşabilir.
  • kendisinde editlenmiş fotoları gördükten sonra bugüne kadar çekilenler fotoğraf mıydı diye düşündüren sürreal uygulama.

android bazlı telefonlar için ikamesi yok gibi görünüyor ve bu yüzden ağlatıyor şu an.
hesabın var mı? giriş yap