*

• soğuyan kadın asla geri dönmez. daha sıkıntılı olan kısmı soğumasına rağmen asla bunu size karşı kabul etmemesi ve elimin altında dursun mantığı ile arada bir iletişim kurmanıza izin vermesidir.

adamı manyak eder, kafayı çizersiniz bir de suçlu siz olursunuz.

edit:(bkz: başlık başıma)
  • dönmez.
  • dönmez, dönerse aradığı sevgiyi bulamadığı içindir, size hayatı dar etmeye devam edecektir.
  • yok, sanmıyorum.
    açacağın başlığı sikeyim ama dönmezler genellikle.
    (bkz: tülay geri dön)
  • soğuma nedenine göre değişebilen bir durum.

ama yaşanması gereken şeyler yaşanmamışsa eğer, dönmemesi için bir neden yoktur.
  • soğumasının nedeni başka birinin ısıtmasıysa çok beklersiniz.

soğumuş kadın yenmez, midenize ve kalbinize dokunur.
  • gittikleri yerde değil yerlerde ısınamayınca geri dönmek için kaçış rampalarını denerler ama rampa kolay değildir. konu hele ki geri dönüş kaçışı olunca.
  • hayalleri bir p” gibi ortada kalmadıysa döner.
    eğer umut vaat edilmiyorsa dönmez
    geçmiş olsun
  • sizin cepte tutuyor dediğiniz kadınlar soğuyan kadınlar olmuyor malesef. onlar başka bir türe giriyor. gerçekten soğuyan kadın hiçbir şekilde iletişime geçmek istemez. varlığınız ile yokluğunuz arasında bir fark yoktur. hatta olmadığınız için çok daha mutludur. çünkü zamanında fazlasıyla uğramıştır ve varlığınızın daha fazla acı verdiğine karar vermiştir. yokluğunuz artık çok daha iyi hissettirir. sizin yokluğunuza gönüllü bir kadını, vazgeçen bir kadını yeniden kazanmayı düşünmeyin bile. bir zamanlar gülüşünüz, varlığınız onun gökyüzüyken artık o gökyüzünü kendi isteği ile, kendi kahkahası doldurur.

bugün çok güzel bir yazı okudum ve soğuyan bir kadını anlatan en güzel yazılardan birisiydi. "bir insanın değişmesi için verdiğiniz onca uğraşın sonunda kendiniz o kadar yaralanırsınız ki, bir gün değişse bile artık ne sizin haliniz ne de yaralarınızın telafisi olur." insanlar asla değişmezler sizin soğumanıza neden olan her şey ileride de daha fazlasıyla artarak devam edecektir.
  • sorunun cevabını merak edenlere bir şarkı armağan etmek istiyorum.

akşam olur, sabah olur yar gelmez.
    akşam olur, sabah olur yar gelmez.
    sanırım ki beklediğimi bilmez.
    gelmez canım, gelmez gülüm, gelmez yavrum, ah gelmez.

:)
hesabın var mı? giriş yap