168 entry daha
  • (bkz: up)
    destek olalım
  • güzel düşünülmüş bir proje.
    destekliyorum.
  • kesinlikle çok güzel bir fikir.
  • zaman zaman benim de benzerini düşündüğüm öneri.

otomatı falan boşver, zaten bütün belediyelerin yardıma ihtiyaç insanlar için oturup en azından çorba ekmek yiyebilecekleri lokantalar açması lazım. seyyar araçlarla dahi olsa olmalıdır.
  • kamu bankaları görev zararı ediyor. devlet buna göz yumuyor. müsaade ediyor.

geçen de farklı bir başlık vardı. tanzim meclis lokantası tarzı. oraya da yazdım. kamu bankası zarar edecekse şöyle şeyler için etsin.

tanım: güzel bir proje destekleyiniz.

up.
  • harika fikir upp
  • başlık sahibinin mesajı için up.. ama bence sokakta yaşayan kalmaması için ülkedeki yobaz, gerici, yoksullaştırıcı rejimi değiştirebilebikecek otomat yapsak daha iyi..
  • daha önceki yıllarda okumuştum bazı belediyeler evsizleri spor salonlarında toplardı. geceleri o salonlarda evsizlere hazırlanan artık uyku tulumu mu, battaniye yatak mı bilmiyorum ama sıcak bir uyku ortamı sunardı kara kışta. aynı durum çorba için de geçerli olabilir. her belediyenin bir dünya spor salonu var. otomat şart değil. birer kocaman tencere çorba ve ekmek yeter bu salonların her hangi bir yerine. evsiz vatandaş, çocuk kalmak istemese dahi karnını doyurur çeker gider ki çoğunun kalacağını düşünüyorum. çok zor değil aslında ama sosyal devlet anlayışı dahilinde yapılabilir bu durum .
  • yukarıda tutulması gereken başlıklardan biri.
    --- spoiler ---

up
    --- spoiler ---
  • düşmez kalkmaz bir allah derler. hayatın bir insanı nereye koyacağını asla bilemeyiz. bakarsınız bir gün bizde kullanırız.

umarım beklenen gündem oluşturulur.
207 entry daha
hesabın var mı? giriş yap