• girilere bakınca 20 yıldır vat olduğunu gördüğüm çikolata. sanırım ilk defa az önce yedim ve çok başarılı buldum. parasını ödemeyince daha bir tatlı oluyor.
  • bayramdan önce karışık bir şekilde doldurduğum poşeti şu an bitince, "neden daha fazla almadım?" diye hayıflandığım çikolata. tece standartları içerisinde bence gayet güzel.
  • iyi bir satış stratejisiyle türk halkının günlük hayatta en çok tükettiği çikolatalardan biri olabilecekken bayramdan bayrama insanların akıllarına gelen bir bayram şekeri alternatifine dönüşmüş. bayram dışında arasan da bulamıyorsun bu çikolatayı. kilo fiyatı da ortalama 300 lira, 2024 yılı için ne pahalı ne ucuz denilebilir, lezzetini de hesaba katınca rakiplerinin baya önünde bence.

ayrıca son 10-15 yıl içerisinde yediğimiz bütün çikolataların, şekerlemelerin, gofretlerin tadında az veya çok bozulma gözlenirken bu meretin tadında en ufak bir değişiklik yok. 11 yaşımdayken hangi tadı alıyorsam 21 yaşımda da aynı tadı alıyorum.
  • bunun bitterlisi gerçekten prime çikolata. yine bir iki günde yarım kilo falan yedim. bayram dışı nasıl alıcaz diye bakınıyorum da ya yok ya da gereksiz pahalı. keşke düzgün bir dağıtım ağı olsa.
  • başlığı görünce skoda octavia'nın yeni bir serisi sandım. ne bileyim özel liverylerden falan yapıyorlar ya onlardan*. şunun gibi.
hesabın var mı? giriş yap