• insan icecek bunu dememisler. yutma problemi olanlar bir kez daha dusunsun almadan evvel.

bir de o kokusu var ya o kokusu! sana geliyorum allahimm.
  • an itibariyle eczaneden 60 tl ye aldığım multi vitamin desteği.

azalttığı söylenen konular ;

sabah uyanınca başlayıp gün boyu süren yorgunluk,
    vucutta ağrı ve ağırlık hissi,
    konsantrasyon eksikliği,
    uykuya düşkünlük gibi.

yıllar sonra gelen edit ;

bende gerçekten işe yaradı belki içinde bulunan bir sürü vitamin ıvır zıvır dan dolayı yada psikolojik olarak etkilendim.

ilacı her içtikten sonra işemeye ilk gittiğinizde vücudunuzdan bugüne kadar çıkan en değerli ve zengin idrarı da koyu sarı bir renk ile sizlere sunmuş oluyor.

burada alıma etki edecek kritik durum yemek alışkanlıklarınız ters orantılı ;

eğer yeme alışkanlıklarınız çeşitli, düzenli ve gerekli besin değeri yüksek maddeleri bu yolla vücudunuza alıyorsanız sunduğu idrardan başka fazla bir faydası olmaması ihtimalini göz önünde bulundurmalı.

fakat yeme alışkanlığınız rutinin önüne geçemeyip kırmızı et, tavuk, balık, yumurta, süt ürünleri, sebze ve meyve gibi tüketiminiz düzensiz ve azsa kesinlikle tavsiye ederim.
  • fosforlu sarı işeten, içerdiği selenyum sayesinde prostata da iyi gelen gıda takviyesi.
  • an itibariyle 1$ = 6,48tl. bu zımbırtı ise 159,90 tl'den satılmaktadır. tarihe not düşülsün.
  • idrar rengini 5 ton koyulaştıran vitamin takviyesi.

ilk tuvalete çıktığınızda zehirlendim şüphesine düşebilirsiniz, endişeye mahal yok.
  • formülasyonunda yapılan yenileme sebebi ile piyasada bulunmayan solgar mamulu multi-vitamindir.

üretim süreci ve ruhsat işlemleri tamamlanmadan ürünün geliş tarihi hakkında net bir bilgi verememiyorlar.
  • yutması zor yeşil dev hap. şu anda 60lı fiyatı 69.50 tl.
  • solgar'ın erkeklere yönelik vitamin hapı. içinde ne ararsanız varmış.
  • anladığım kadarıyla, erkek bedeninin ihtiyaç duyduğu günlük vitamin ve minerallerin ortalama değerlerinin yaklaşık dörtte üçünü içeriyor. önceki yıllarda gnc'nin muadil ürünlerini kullandım ancak bedenimde herhangi bir farklılık gözlemlemiştim, keza bir değişim de vaad etmiyor bu gibi ürünler. gnc'den dolayı çiş konusuna hazırlıklı olsam da yine de neon işeyince bir oha demedim değil. henüz iki gündür kullanıyorum, umarım solgar ile 250 yıl falan yaşarım.*
hesabın var mı? giriş yap