• jbl ile karşılaştırmasını şuradan izleyebileceğiniz sony ürünü.
  • mediamarkt'ta 229tl gibi bir rakama satıldığını görünce hemen aldığım kulaklık.
    gerçekten de fiyatına göre ürün beni bayağı şaşırttı. hem bilgisayar, hem saat hem de tablette denedim herhangi bir cızırtı, senkron problemi yok.
    ilk kablosuz kulaklığım olduğu için başka cihazlar ile bir karşılaştırma yapamıyorum ama bence olmuş.
    not: gri renklisi hakikaten güzel :)
  • kulak içi ile rahat edemediğim için, yakın fiyattaki jbl ve philips arasından tercih ettiğim bluetooth kulaklık. başta, bas sesler biraz zayıf gibi geldi ama ekolayzır ayarları ile biraz oynayınca ses performansı istediğim kıvama geldi.
    batarya, bağlantı, ergonomi performansı kullandığım süre içerisinde tatmin edici.
    gri olanı gözüme daha hoş geldiğinden tercihimi o yönde kullandım. umarım en az 1 yıl sıkıntısız kullanabilirim.
  • sony'nin orta seviye kablosuz kulaklığı. bütçe dostu olarak tercih edilebilir. avantajları uzun şarj süresi, kulak yastıklarının konforu ve senkronizasyon sayılabilir. son sesinin düşüklüğü ve tiz seslerde cızırtı duyulması olumsuz yönleridir.
  • portekiz’de black friday’de 28 euro’ya aldığım bluetooth kulaklık. jbl t450bt ile bunun arasında kalmıştım , hangisini alsam diye. (jbl 24 euroydu bu arada) youtube, donanım forum, technopat gibi platformlarda sony övülünce hep, ben de bunu aldım. aldığıma da değdi açıkçası. güzel bir kulaklık sonuç olarak..
  • deadlift yaparken ağırlığı yere sert bir şekilde bırakmam sonucuyla kafamdan düştü ve sol tarafı kırıldı. ses konusunda hala bir sıkıntısı yok fakat bir türlü tamir edemediğim için tekrardan aynı modelin yenisini alacağım. 5 yıllık ömrünle birlikte güzel antrenmanlar ve pr lar çıkardık. yerin benim için her zaman ayrı olacak rip. :(
  • bunun whch 400 modelinde kulaklığın ses seviyesi ciddi şekilde azaldı ve mor ışık yanmaya başladı. mor ışığı resetleyerek çözdüm de ses seviyesi hala az ve ses artırma tuşu çalışmıyor.sadece ses kısma çalışıyor. bu modelde de aynı sıkıntıyı yaşayanlar gördüm. çözebilen varsa yeşillendirebilir mi?
  • 2019'da dnr kampanyasinda 250 tl karsiliginda aldigim fiyat performans urunudur.

bundan sonra da artik bose, akg ya da beats alirim ama ne zaman bilmiyorum.

edit: kapatma tuşuna ve ses kısma tuşuna basılı tutunca kendini resetliyor, 4 kere yanıp sönen ışığından anlayabilirsiniz. bu şekilde türlü problemleri çözebilirsiniz.
  • üç katı fiyatına satın aldığım sennheiser hd 4.40bt den daha iyi ses performansı aldığım kulaklık. tek cihazla eşleşebilmesi, ergonomisinin kötü olması, belli bir zamandan sonra kulakları sıkıp acıtması ve hafif dip ses ise eksi yönleri.
  • bugün edindiğim kulaklık. dengeli , temiz ses veriyor. 250-300 tl arasında bulunabiliyor piyasada. jbl 450bt ile arasında kalmıştım ikisini de deneme şansı buldum açık ara sony daha iyi. alacaklara tavsiye ederim.
hesabın var mı? giriş yap