981 entry daha
  • başlık: goccaman memeeaa..

entry: sahip olmayan genç kızlar sütyen giymeden abiye bodyler giyebilirken sahibi olanların sadece sütyensiz dolaşmak değil, ince askılı, boyundan bağlamalı, straplez ya da sırt dekolteli giymesini imkansız kılan varlık.

meali: "daha ne diyeyim ben, daha ne diyeyim? ne yazayım hı? hadi bakalım, mesaaaaaj..." "
  • başlık: şahan gökbakar

entry: ozellikle sozluk gibi bir camianin neden bu kadar sisirdigini anlayamadigim; paranin amina koyma yolunda da kosar adimlar atan bir genc. ilginctir; bu sahan patlamasi uzerine merak saldim ve tv8'deki dikkat sahan cikabilir programini seyrettim bir kac bolum. arkadas ortaminda cevrilen geyiklerden fazlasini bulamadim. yer yer de azini. hatta icimden, bunlarla televizyonda prim yapmanin, levent kirca'nin halkin sikintilarini somurmesinden farki olmadigini gecirdim. biraz dusundukten sonra fikrimin degismedigini gorunce, sahan'in antisosyal ve/veya asosyal insanlara hitap ettigini anladim. yeterli denek sayisina da cevremdeki arkadaslarimin goruslerini yuz yuze sorarak ulastim. gercek -aci midir bilinmez ama-, sosyal olan kimse sevmiyordu bu sahan efendiyi. sosyal tespitlerim bir yana; guncel konularla beslenmeyen, sifirdan bir seyler yaratan insanlari bekliyorum hala ve israrla.

meali: alabildiğine sosyal, alabildiğine sosyal gözlemci bir insanım. arkadaş çevrem feci şekilde geniştir. bu örneklem içinden farklı sosyal gruplar bile çıkarabiliyorum şapkadan tavşan çıkarır gibi. buradan, levent kırca'dan hazzetmeyen ve sıradışı genç bayanlara selam ederim. bir kaç tv programı izleyip amdan götten sosyal tespit yapsaydık beraber?
  • "çok kötü" butonunu oldukça pasif bulan, pasif pasif butona basmaktansa çatır çatır "çok kötü bu" diyenlerin durduğu bir köşe başıdır.
  • çok kötü butonuyla "heheehe az evvel adamın tüm entrylerini kötüledim.. sen misin sözlükten kız arkadaş edinen ehehehe" tadı yakalamaya çalışan suserin gizli fakat boktan entrylerinin deşifre olduğu bir köşe başıdır.
  • sozlukculerin bi yandan diger yazarlara giydirip rahatladigi bi yandan da gercekten "cok kotu"nun otesinde, sacma sapan, kisisel reklam kokan entryleri ifsa ederek kamu gorevi ifa ettikleri kose basi.
1702 entry daha
hesabın var mı? giriş yap