• taksim meydanı - istiklal caddesi istikameti

13 km/s... (filme yetişecektim)
  • 110 kmh - niğde inan turizm

bir ara 120'yi görür gibi olduk, aklım çıktı.
  • bugatti veyron ile 420 yapmıştım. test driver unlimited güzel bi oyun, tavsiye ederim. 6 saniyede durabilmeme hiç girmiyorum, ağaç durduruyor hemen.
  • çiçeği burnunda bir trafik polisi olarak gün be gün takip ettiğim rekorlardır. hepinizin belasını siktim olm.

edit : inanmayan arkadaşlar oldu. bu caps yeteri kadar açıklayıcı olmuştur umarım.

link patlamış düzelttim;

https://pbs.twimg.com/…288257/il-3un5__400x400.jpeg
  • 100 km.

acelemiz yok, kenardan kenardan gidiyorum.
  • belki de bazılarının buraya yazamadığı rekorlardır. belki de sözlükten birisi kendi rekorunu kırarken kaza geçirdi ve yaşamını yitirdi. evet biraz düşünün bence. çok hızlı gittim ne kadar süperim. aferin amına koyim aferin size. 300le gidin. hayatta en tiksindiğim şey hızlı gitmekle övünen insan tipi. o hızlı sürdüğün araba götüne girsin.
  • iyi b.k yediniz, aferin.
  • benim için, her zaman 25 dakikada yürüdüğüm iş yerine, geçen gün 15 dakikada yürüdüğümdür.
  • 2003 model izeltaş el arabası. 15km/h. kralını tanımam.
  • birkaç ay önceydi. annemin bir çocukluk arkadaşı ile yıllar yıllar sonra bir ortamda bir araya geldik. sırf seni görmek için geldim dedi, sarıldı öptü beni. doğumumu falan biliyor. neyse sohbet falan ediliyor. bir çoğu yeni tanışmış insanlar birbirlerine çoluğunu çocuğunu soruyor. sıra ona geldi.

- sizin var mı çocuğunuz?

- bir oğlum var. bir de kızım vardı, kaybettim.(ortalık bir anda sessizleşti, sonra mırıldanmalar, vah vahlar)

- allah rahmet eylesin, kaza mı?

- kaza diyorlar ama ben cinayet demeyi tercih ediyorum. 23 yaşındaydı kızım, 6 aylık hamileydi. damat 160 la refüje vurmuş, ikisi de öldü. (son derece sakin ama bir o kadar yaralı bir sesle söyledi bunları)

annemden duymuştum olayı, ama onun ağzından duymak ve ifade ediş biçimi bitirdi beni. o zaman içimden söylemiştim şimdi buraya da yazıyorum.

sahipleri ile hiçbir sevdiğimin yolu kesişmesin diye dua ettiğim, rekorlardır.
hesabın var mı? giriş yap