• pizza soyluycem aksama. cayla iyi gider. sonra kibris tatlimi yerken tv de guldur gulduru izlerim. tabi bu arada is ile ilgili mail gelmezse:) gecen seneydi galiba yilbasi kutladim diye aforoz edilmistim o yuzden pek yazasim yok.
  • çok isterdim evde tıkılıp kalmayı. çerez meyve biraz alkol öyle çekici geliyor ki şu an! ancak sabaha kadar çalışıcam.
    (bkz: nöbet)
  • el ayak çekilmişken odaklanarak çalışmak.

çünkü çalışmak kendim olmaya mani olur geceleri
    sessizce sığınırım yoğunluğuma
    göz kapaklarım kapansam mı kapanmasam mı kararsızlığında
    hiç bir şey getirmeden
    hiç seni getirmeden aklıma
    kim bilir hangi üç kuruş verdi diye esiri olduğum falancanın
    kendi bir başkası olma çabasına destek olacak
    kendine kabuk, kendine kılıf ya da ne derseniz deyin
    bir şey olduğunu sanacak işini teslim etmeye çalışarak
    kaçarım kendimden
    hiç bir şey getirmeden
    hiç seni getirmeden aklıma
  • 1 ayda verdiğim 6 kilonun , 2 kilosunu geri almayı planlıyorum.
  • geçen sene öğrenci evinde arkadaşlarla içerek , sohbet ederek girmiştim. bu sene ilk defa tek başıma giricem. e tabi dünyanın hali belli yapacak bisey yok. üzülmeye de gerek yok. ama ne olursa olsun yalnız olmak biraz garip hissettiriyor tabi . doğum günü , yılbaşı vb. gibi günlerin anlamlı olduğunu düşünürüm. bu yüzden de ben de kendi çapımda kutlarım buyuk ihtimal. 2 - 3 biram , pringles, biraz da kuruyemisim var. belki gaza gelirsem şarap açarım. tv karşısına geçip 12 ye kadar takılırım. gece yarısında sevdiklerimin yeni yılını kutlar belki dizi film belki guzel müziklerle günü kapatirim. bu arada kar havasını hissettirecek film önerileriniz varsa mesaj kutum sizi bekler. şimdiden herkesin yeni yılını kutlarım. umarim 2021 yili hepimiz için daha mutlu , sağlıklı ve özgür bir yıl olur.
  • metin2 oynamayı planlıyorum
  • yılbaşı partilerine karşılık mekke’nin fethini kutlayanlar ne yapacaklar? yılbaşı kutlanmayacağı için kimsenin kutlamaya niyeti yok gibi.
  • yok. evde bos bos oturcam yalniz basima. hangi ickiden icsem diye dusundum ona da karar veremedim, canim cekmedi. 1-2 davet aldim, onlara da gidesim gelmedi 3-4 gun napcam kapanip diye.
  • kitap okumak, dizi izlemek, abur cubur gömmek.

genelde her sene aynı şeyi yapıyordum bu sene yasak olması cok etkilemedi beni.

özel günlerde eğlenmeyi seven biri olmadım hiç, diğer günlerde eğlenmek bana yetiyor.
  • mükemmelliyetçiliği ve -me'li -ma'lı düşüncelerimi bir kenara bırakmaya çalışarak; olduğu kadarıyla, yanımda olanlarla ve göçenleri anarak, özlediklerime kameradan el sallayarak an'ın tadını çıkarmak.

iyi seneler sözlük!
hesabın var mı? giriş yap