şükela:  tümü | bugün
  • yavşaktır. üst üste 5 mesaj geldi lan. reklamına sıçayım senin.
  • sistemin bug ubu bulmuştur

ahanda mesaj
    yeni uye olmus site reklami gonderiyor.
    ne guzel is ya ben da yapayim o zaman
  • formatın içine edeceğim ama bu spam mesaj içeriğinde bahsettiği şeyi play ve ios store'de "cia" isimli uygulama ile ulaşabilirsiniz.

bilmediğiniz hemen hemen her telefonun kayıtlı şeysini gösteriyor.

başlığa dönersek: pis kaka spamcı! sözlük için çözümü recaptcha veya süre sınırlaması olsa gerek...

edit: update yapmış adam. direk benim nick'e hitaben göndermiş. çaylaklarla mesajlaşmayı kapatarak önüne geçebilirsiniz.
  • farklı şekillerde geri geliyor dallama. bu işin sonu iyi görünmüyor.
  • mutlu oldun mu cici cocuk bana 10 tane yeşil yakınca.
    mutlu olduysan ne diye sana küfür edeyim sana...
    mutluluk kolay mı bu dünyada.

sorun şu ki; ekşi yazarları twitter üyelerine benzemez. tıklamazlar o linke.
    yani senin mutluluğun hızlı geçer.
    üzgünüm...
    gerçek bu.

ama olsundu.
    sen mutluysan hiçbir sorun yok idi...
  • reklam için olanını yine anlarım.

adam, açtığı başlığı gündem yapmak için tekrar tekrar başlığıma yazar mısın diye spam mesaj atıyor. meraktan ilgili başlıklara bakıyorum, bir sürü saçmalık ve normalde o başlığa yazmayacak insanların ricaya karşılık yazdığı bir sürü entry...

bu da yeni moda sanırım, onca yıldır sözlükte gördüğüm çeşit çeşit tuhaflıkların nirvana noktası. nur topu gibi entry dilencilerimiz olmuş sözlükte, vatana millete hayırlı uğurlu olsun.

ve çok sevgili moderasyon ekibi, spam mesajları kontrol eden bir mekanizma yok mudur, ya da çok mu zordur? illa okullu çocuklar gibi yaramazlık yapanları tahtaya yazıp ifşa mı etmek zorundayız?