88 entry daha
  • kadın düşmanlığı değil gerçek hayatta iki kırıtarak gördüğü ilgiyi sözlükte göremeyen piremses türk kızının hayal kırıklığıdır. dışarda gördüğünüz pohpohlanma burada olmayınca çemkirin tabi. sırf kadın olduğu için 8000 küsür kişinin yazar olduğu sözlükte kadın düşmanlığı var derken insanın azıcık yüzü kızarır. (bkz: 8284 kadın çaylağın 8 mart'ta yazar yapılması)

esas erkek düşmanlığı var sözlükte. kadınlarla ilgili en ufak olumsuz lafta ad hominemin kralı yapılıp sırf kadın olduğunuz için hiçbir hatanız sorgulanmasın istiyorsunuz. kadın ya her yaptığı hoş görülecek, hiç eleştiri almayacak hanım kız. sanki bana cambridge düşesi amk.

tabii ego pompası meriçleriniz de yardımcı. gerçekleri okumak zoruna gidiyorsa engelle geç. sen kimsin de allahın kezosu ben sana düşman olucam? bazılarınızın ne mal olduğunu yazıyoruz hepsi bu.
  • cinsiyetçi başlık ve entrylerde karşımıza çıkan durum.
    cidden sinir bozucu bir hal aldı. ben çok takılmam duruma. genç yazarların kendilerine en çok dert ettiği şeylerin o yaşlarda kendilerine konu olarak ve tepki gösterecek kesim olarak karşı cinsiyeti seçmeleri gayet normaldir. ergenliğin kontrol edilemez yükselişindendir.

ancak sevgili kardeşim öyle her düşündüğünü tarihe not düşemezsin. üzerinde düşünmeden olgunlaştırmadan yazdıkların belki gelip geçer diye düşünüyorsun ama birilerini etkilemen söz konusu olabilir.

dipnot: buradaki genç yazarlardan kastım yaş değildir. ergen ve ruhu ergen kalanlardır.
  • ılk başlarda oldukça sinirimi hoplatan durum.
    lakin tüm bu başlıkları; hep kadınlar tarafından feci göt edilmiş varlıklar açtığından zavallılıklarına bakıp bakıp gülüyorum.* bir de sözlükten kadın yazarları tespit edip mesaj yağmuruna da tutarlar bunlar.keşke hayatta ki tek önceliğiniz kadınlar olmasa işte o zaman herkes mutlu olacak.
  • kadınlarla sürekli birlikte olmak isteyen,her başlıkta kadını namussuzluk,yolluluk,kaşarlık,kezbanlık gibi yaftalarla etiketlemeye meyilli. eline geçen her fırsatta içindeki bütün nefreti kusan. kadını savunan en ufak iz gördüklerinde hüloğğ diye hönkürmek suretiyle karşı çıkan. alabildiğine pislik,yönetim sistemi penisinde yer alan,kendi güzellik algısı dışında kalanları hunharca eleştiren, ama bu arada da dönüp katiyen kendine bakmayan, ki bunların bide tesettürlü kadın versiyonu varki evlere şenlik,dışarda hiç bi kız yüz vermeyince gelip hıncını burda (sol eliyle) alan bi zihniyet var sözlükte. büyük de bi kitle maalesef. umarım en kısa zamanda temizlenir. umarım reel lifeta da düzelir bu pis zihniyetler. her fırsatta türk kızına laf ediyolar ama bütün bu saydıklarım tipik türk erkeği davranışları. malum hepsi hava gazı yüklü,özgüven patlamaları e istemeye istemeye alışıyosun mecbur ama artık cidden bıktık. senin,onun,şunun güzellik algısına uymak zorunda değiliz,nasıl olmak istiyosak ya da nasılsak öyle olucaz merak etmeyin. siz de buna alışıcaksınız.
  • ülkedeki kadın düşmanlığına paralel ilerleyendir.

benim buradaki asıl hedefim kendisini troll diye tanımlayan terliksi hayvanlar. oturup ciddi ciddi kadın düşmanlığı yapana lafım yok, öylesini sokaklarda da görüyor ve gerekirse dövüyoruz ama bunu komik bir şeymiş gibi yapanları tespit etmek çok zor.

bak güzel kardeşim; saat 23'te, bıçak zoruyla evine 100 metre uzaklıktaki apartmana çekilip tecavüz edilen kadınlar var. işin daha da kötüsü bu olaylara ''çok yanlış ama o saatte orada ne işi varmış?'' diyen bir zihniyet var. sorsan tecavüze idam istiyor ama kadının da o saatte orada olmaması şartını koşuyor. afedersiniz de bu mna koduğumun zihniyetine hizmet eden trolluk yapamazsınız. sen buraya ''gece 23'te dışarı çıkan kadının amacı' yazamazsın, seni bulursam döverim. senin bu yaptığın yüzünden bu zihniyet meşrulaşıyor ve buna ciddi hizmet etmiş oluyorsun. okuma yazma oranı bu kadar düşük memlekette bu konuda ironi yapmayıver. şu ironi işine de ayrı hastayım; iki gram aklı var onu da ironi diye diye yemiş. senin neyine gerek ironi ya sen zaruri ihtiyaçlarını ifade etmeyi öğren yeter.

ha bu işin doğrusu nedir? sözlük bey iyi akşamlar, ben türk kızının x hareketi diye başlık açacağım. yani onu da tartışırız ama komik ve genelleme içeren bir tespitse gülebiliriz. mesela 'sna ne be slk :ss' kalıbına ben de gülüyorum ama o kadar. kalkıp ''o saatte orada ne işi var?'' demiyorum.

neyse günlük azarımı da çektiğime göre huzurla yazılanları okuyabilirim. teşekkürler.
  • beğenmeyenlerin inciye gidip ordaki ortamı gördükten sonra tekrar düşünmesi gerek
  • yanlış olanı söylemek ve eleştirmek ne zamandan beri düşmanlık oldu?

doğrular söylendiği için bazıları tarafından düşmanlık ya da cinsiyetçilik olarak algılanan saçma sapan bir beyan.
  • sanki türk kadınını uzaydan gelen bir koloni yapılandırmış kodlamış paşazadem de 'ıh ıh olmamış bu beğenmiyorum bunu' der, çemkirir.

senin eserin oğlum türk kadını. anlamadın mı? gel bir deney yapalım annem *

sen tertemiz yurdum türk erkeği hani olmaz ya oldu* f tipi cezaevine düşüverdin :/
    ilk gün içeride iri yarı kıllı tüylü dayılarla bir koğuştasın. girdin içeri berbere yeni gitmiş yumurta gibi çocuksun daha dün halı saha maçına çıktığın için temizlediğin o bacaklarla girdin içeri, bakışların ağırlığını hissediyorsunuz..

o da ne bir tuhaf bakıyolar sana! yok yok bildiğin götüne bakıyo hayvan herifler. gece kalktın tuvalete sonra... sonrası işte :/
    hayırdır niye ağlıyorsun?!
    -tuvalette izzet denen herif-
    -ee
    -ee si var mı üstüme çullandı
    -üstünde ne vardı peki?
    -boxer
    -hiiii ! slip mi bir de yoksa
    -yav ne alakası var üstümdeki kıyafetin! herif diyorum. bana bunu yapt..
    -olur mu canım resmen senin de rızan varmış giymişsin dapdar donu bir de niye gece gittin ki tuvalete? demek sen de istedin! o saatte ne işin vardı orada ??
    -lann delirtmeyin insanı!! ne demek bunu giydin oldu ne demek o saatte gitmeseydin herif dayadı diyorum siz ne diyorsunuz
    -ne diyelim :/
    -kime ne lan onlara ne ?? size ne? sana ne?
    -tamam sana bir şey yaparlarsa dersin "sana ne" diye
    -derim lan tabi
    -dersin balım :)

yeğenim koğuşun ilk günü raaad uyudun mu *
    -sana ne abicim

koçum çayı şekerli mi içersin
    -sana ne çayımdan offf

o bal dudağına bi ciğara vereyim mi sever misin
    -üfff yeter salak

bugün pek bir gerginsin yavru guş
    -üfff snne be slk !

noldu kuşum deneyin sonunda yoksa bir kezbana mı evrildin :) sevsinler senin türk kadını düşmanlığını.
494 entry daha
hesabın var mı? giriş yap