• (bkz: de ayrı)
  • olm baya bildiğin türkiye yarrağı yiyecek ben onu anlıyorum. ufukta savaş var gençler sığınacak ülke bakın.
    süper tıvik.
  • geçmişinden bihaber insanın tweet'i. mustafa kemal'in dediği gibi:

"türk milleti bağımsız yaşamış ve bağımsızlığı var olmalarının yegane koşulu olarak kabul etmiş cesur insanların torunlarıdır. bu millet hiçbir zaman hür olmadan yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır."
  • altın varaklı, kütahya çinili milyon dolarlık evden atılmıştır.
  • sümeyye'nin yazım kurallarına hakim olmadığını gösteren tweet.

annemin deyimiyle böylelerinin eğitimine harcanan paralara yazık.

edit: türkçe zor dil.

edit ıı: öldüm artık vurmayın.
  • kabul eden birileri olursa "neden olmasın, hemen olsun" dediğim sümeyye tweetidir.
  • babası 11 yıl başbakanlık yapmış şu anda cumhurbaşkanı olan birinin sorumsuz ve cahilce attığı tweet. koskoca türkiye cumhuriyeti devleti cumhurbaşkanı kızının kurduğu empatiye bak sen hele. bir gün hepimiz sığınmacı olabilirmişiz vay vay vay. bizi hiç kimsenin bu topraklardan söküp atamaya sığınmacı yapmaya gücü yetmez bilesin.
  • türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanı kızından incilerdir.

ülkemiz için böyle bir sonun olabileceğini hangi birimiz hayal edebiliyoruz. bu nasıl bir öngörü ?

ayrıca bu kadar pervasızca yürütülen iç - dış politikanın sebebi de anlaşılabiliyor. herşeyi göze almışlar. neye mal olursa olsun akıllarındakini gerçekleştirmeye çalışacaklar, olursa ne ala olmazsa ülkeden kaçıp gitmek dahi düşünülüyor.
  • (bkz: bir gün)
    (bkz: dahi anlamındaki de)

türkçe bozuk belki ama amaç belli. olur da bir gün bu yediğimiz hurmalar bir yerimizi tırmalarsa bizim de kaçmamız, bir yerlere sığınmamız gerekecek diyor. büyüklerinden öğrendiği gibi yol yapıyor...
  • bu gidişle mümkündür...

(bkz: yetmez ama evet)
hesabın var mı? giriş yap