şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • özellikle otuz yaş üstü kitlenin gönlünde ayrı bir yeri olan seslendirme sanatçılarından biriydi. sesi o kadar çok aktöre yakışıyordu ki. mekanı cennet olsun.
  • türkiye'nin en büyük sanatçılarından biriydi. görmeden tanıdığımızdı ve fanatik derecede beşiktaş taraftarıydı. allah allah eylesin. mekanı cennet olsun.

bjk çarşı;

--- spoiler ---

sessizliğimize ses verdi. ölmüş sözcükleri, biz işitelim diye seslendirdi. "konuş ki seni görebileyim" derler.
    sungun babacan, sessizce aramızdan çekildi.
    ruhu şad olsun.
    #sungunbabacan

--- spoiler ---
  • çok garip ismini bilmesem de,yüzünü görmesem de sesini duyunca insanı üzen bir ölüm.mekanı cennet olsun
  • çocukluğumdan bir parça daha koptu. allah rahmet eylesin
  • onun sesinden izlemeyi sevdiğimiz filmleri yeniden seslendirildiğinde altyazı ile seyredeceğim. umarım ses bantlarını korumaya almışlardır. allah rahmet eylesin.
  • türk dublajının sezai aydın ile beraber diğer devi. tom criuse'un sesi. belki de o seslendirmese tom cruise'un filmleri o kadar etkili olmayacaktı. vefatını az önce öğrendim kendisine allah'tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabır dilerim.

işbu entrynin bir kısmı rahmetli sungun babacan'ın vefatından önce yazılmıştır.
  • çocukluğumuzun sesiydi ışıklar içinde uyusun.
  • allah rahmet eylesin.. 1992 de rahmetli olan dayımın sesiydin sen sungun abi.. belki hakkına girdik, bizi affet.. korkuyorum öbür tarafta dayımla beraber üstüme gelirsiniz diye..

çok üzülüyorum ya..
  • vefatını biraz once öğrendiğim türkiye'nin en büyük ses sanatçıların dan biri, allah rahmet eylesin
  • gidişinle sesimiz daha da kısıldı sungun abi. sesini çok özleyeceğiz. nur içinde yat.
hesabın var mı? giriş yap