• ben bu işi anlamadım, bir el atın.

şimdi 2 yıllık taahhüt sürem doldu ve ücretsiz abonelik feshi hak kazandım. ama ben yeni bir taahhütle kampanyalı aboneliğe geçmek istersem iki tıkla aboneliğimi değiştirecek superonline, benden 2 yıl içerisinde abonelik iptali durumunda 300 tl kurulum ücreti talep ediyor.

taahütlü abonelik boyunca indirim olarak gösterdiği miktarı geri talep etmekte haklılar, ama hiç bir kurulum yapmadan nasıl böyle bir şey talep edilir?

ben 6 ay sonra taşınabilirim ve taşınacağım yerde fiber olmayabilir.

edit: aşağıdaki maddede yer alan varsa ibaresi sanırım benim sorunumu ortadan kaldırıyor. müşteri hizmetlerindeki arkadaşın bundan haberi olmaması kötü.

--- spoiler ---

aboneliğin 24 aydan önce sonlandırılması durumunda ab?onelik süresince kullanılan ücretsiz ve/veya indirimli servislerin toplam bedeli ( (varsa) tüm vergiler dahil 240 tl fiber kurulum ücreti, kampanya kapsamında seçilen hız paketine istinaden alınan indirim miktarının yararlanılan ay sayısı kadar bedeli, (varsa) tüm vergiler dahil 96 tl fiber aktivasyon ücreti, (varsa) “diğer servis sağlayıcı indirimi” başlığı altında tarafınıza yansıtılmış olan indirimin aykırılığın gerçekleştiği tarih itibarıyla tahakkuk eden toplam tutarı, (varsa) numara taşıma kapsamında 24 ay boyunca yararlanılan ücretsiz 100 dakika paketinin aylık tüm vergiler dahil 6,99 tl tutarının yararlandığım ay kadar bedeli ) ile kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap