• sürekli kendisi ile uğraştığından mütevellit, çok yorucu bir hayatı olan ego sorunlu kızdır.
    dünyanın en güzel kızı bile olsa iticidir.
  • uzun tanım kastırmayı bile haketmeyen kızdır. hatun kaldırmak için fotoğrafçılığa soyunan delikanlılar tarafından nü vaadiyle kandırılıp yatağa atılabilir.
  • fotoğraflarının en kötü ihtimalle yarısında kafaları yan yatmıştır bu kızların. yapmacık bir gülümsemeyi de eklersen ondan şirini yok.
  • bahsi geçen kız yakın arkadaşlarınızdan biri ise ve her fotoğraf krizinde cebren ve hile ile sizi de kareye dahil etmeye çalışıyorsa alenen yandığınızı belirtmekte bir beis görmemekteyim. istemediğinizde de kızar, küser ve de bıktırır.
  • kafayı açılı tutmaktan boyunları harap olmuş kızlar **
  • suratında flaş yanığı bulunan kızdır.
  • bıktığım kız, nereye otursam karşı masamda bunlardan var, durmadan flaşlar patlıyor, zor bir hayatı var biliyorum, tez zamanda kendisine sürekli çok güzel çıkmışsın diyen insanlar bulmasını ve fotoğraf çektirmeye ara verip biraz eğlenmesini istiyorum bu kızın.
  • hele bi de iş gezilerinde bunu yapan versiyonları (hayır daha evvel gitmediği bir şehir, ülke vs olsa anlarım da) insanı daha da delirtir. misal en az elli kere gittiği antalya'da bi kongre otelinde, sadece bir günde 35 kare fotoğraf çeker, gruptan birilerine makineyi tutuşturur çektirir, bi de paylaşır bunu.

hele bir de böyle manalı bakışlar vermeye çalıştığı, karizma ya da şirin görünmeye çalıştığı doğallıktan fersah fersah uzak kezban mode onpozları yok mudur? evlerden uzak olsundur. vardı bi tane listemde böyle bi model; sildim kurtuldum.
  • iste bunlar hep instagram.
  • insanların havalı, kendini beğenmiş, özgüven patlaması yaşadığını düşündüğü kızdır. sürekli bir "görülme" ve "beğenilme" isteği ve arzusu içinde olması, insanlar tarafından görülmeye, beğenilmeye olan merakı ve bağımlılığı aslında benlik algısının da düşük olduğunun bir göstergesi olabilir. kendilerini beğenen ve seven insanlar olarak görünseler bile aslında yalnız ve kendilerini değersiz hissediyor olabilirler. bu büyüklenmeci tavırların ve narsist kişiliğin altında kendilerini değersiz hissetmeleri yatıyor olabilir. dolayısıyla bu kendini değersiz hissetmek ve içi boş özgüven duygusu başkaları tarafından onarılmaya muhtaçtır.

gerekli analizleri yaptıktan sonra çok uyuz bulduğum ve acıdığım kızlar ya da erkeklerdir. düşünsene biri beğenince kendini değerli hissedecek diye sürekli ağzını burnunu yamulta yamulta selfie yapıyor. ne yaşadıklarını anlamakla birlikte benim alanımı doldurmalarından rahatsız olduğumdan engeli basıyorum böyle arkadaşlarıma, gut bay ördek dudak.

(bkz: yazık lan kimin çocuğuysa)
hesabın var mı? giriş yap