şükela:  tümü | bugün
  • istediğiniz görseli kanvasa bastırarak tablo haline getirebileceğiniz bir site. birçok çeşit var, manzaralar, modern tablolar çiçekler, arabalar seçenekleriniz arasında. kendi yüklediğiniz fotoğrafa çeşitli efektler, yazılar ekleyerek dilediğiniz boyutta tablo da yapıyorlar.

edit: dün sipariş ettiğim tablolarım geldi. kalite konusunda gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.
    tabloların çerçeveleri gerçek ahşap diğerleri gibi plastik değil gerçekten hoş duruyor.
  • hediye almayı sevmeyen biri olarak analar,babalar.vs günlerde kurtarıcı meleğim olmuş sitedir .ürünleri seçerken pek uğraştığım söylenemez alabileceğim herşey var nerdeyse ürünü alacağınız kişinin zevklerini az çok tahmin edebilirseniz gerisini düşünmeyin kalitesi çok iyidir.
  • sanki biraz reklam kokan site.

ayrica bir sitede "whatsapp destek hatti" olmasi = kalitesizlik gibi geliyor nedense bana.
    bari az bekleyeydiniz ust uste entry girdirtmeden.
  • interaktif web sitesidir. bence tasarımı gayet güzel ve sadedir. bu sayede aradığınız ürüne çabucak ulaşabiliyorsunuz. diğerlerinden farklı büyük çapta imalat yaptıkları için kaliteyi uygun fiyata satabiliyorlar ve çok hızlı gönderim sağlıyorlar.
  • tablo satın aldığım site, teslimat hızlıydı ve tablomun renkleri çok canlı gözüküyor ayrıca arka tahtası diğer aldıklarıma göre duvarda daha kalın duruyor. ben memnun kaldım.
  • tabloların ışığını biraz açmışlar gibi geldi bana
    siteden bir örnek
    https://www.tablodenizi.com/…smanli-ve-halilar/2611

buda gerçeği
    https://i.pinimg.com/…dbb2825cff19d393b8fd5be78.jpg
  • ankaralı olanların bilebileceği yenimahalle meskenli firma olan deniz çerçeve sanayinin tablo sitesidir. tuval, şoval tablo gibi başka sektörlerdede toptan imalat hizmetleri olsada kapıda perakende satışlarıda vardır. lakin içerisi şatafatlı cicili bicili bir tesis değildir, içerisine girerseniz ahşap çam kokusu buram buram hissedebilirsiniz. kalitesiz iş yapmazlar ayrıca gidip rahatlıkla s.a diyip bi çay içebilecek bir ortamları vardır. ayrıca kendilerini tanıtan ve bilgi veren sitesi
  • arkadaşlar jean léon gerome'un halı tüccarı adlı tablosunu (tabiki kanvas baskısını) uzun zamandır almayı düşünmekteydim. evim tablo sergileyecek kadar şatafatlı olmasa da resimlere olan sevgimden dolayı çok sayıda tablom var. büyük çoğunluğu da kanvas baskı. bu tabloları şimdiye kadar fiyat ve kalite açısından başarılı bulduğum bir siteden alıyordum.

burada başlığı görünce tablo denizi sitesiyle whatsapp üzerinden iletişime geçtim. birkaç mesaj yukarıda da yazdığım sitelerindeki görsellerin sanki flash patlamış gibi çok beyaz görünmesinden dert yanıp gerçekte de böyle olup olmadığını sordum. sitede yazılımsal olarak, koyu tabloların detay belli olsun diye böyle parlak gösterildiğini baskılarda böyle bir sorun olmadığını söylediler.

ve tablo denizinden ilk siparişi verdim. ürün elime ulaştı. gerçekten harika bir kalitesi var. resmini koyuyorum ama ışıktan dolayı biraz soluk gibi duruyor. gerçeğini yansıtmıyor yani. çıplak gözle baktığınızda adeta yağlı boya bir tablo gibi canlı duruyor renkleri.
    https://i.hizliresim.com/jyyllj.jpg

ben memnun kaldım. çok yakında başka tablolarda alacağım.