• ulan o tepsiyi nasıl yamulttun. evde 17 yıllık tepsi daha yamulmadı. duvarlara mı vurdun üstünde halay mı çektin.
    demliğin sapını nasıl kırdın amk. kökünden kırsan inandırıcı olur ama o sap sittin sene yarım kırılmaz.
    evde küflenmiş peynir vardı kıvamı nasıl diye sormuş. sjskdkemelğwmfbdnsn o kadar çocuğun olduğu evde peynir küflenmez.
    bişe sağlam çıkacak diye ödü kopuyor :)
  • sözlükte gündem olması ile tanıdım kendisini.
    fakir edebiyatı ile kerizleri güzel silkelemiş.

edit : keriz tabiri olmadı. daha önceden tanısam ben de inanırdım da. adamı hala ne var ki destek olun 12 kardeşlermiş bik bik şeklinde savunanlar var. o takipçi sayısı bende olacak villada yaşarım. yamuk tepsi ne lan.
  • story başına 2 bin tl, bir sürü markadan çeşitli hediyeler alıp hala yamuk tavasını, tepsisini kullanıp kameraya mahsun mahsun bakan tam bir türk insanı sarrafı.
  • yanlış anlamadıysam bir videoda sağlam gözüken tavası başka videoda kırık sapıyla boy gösteriyor. tabii olaylar sadece bu da değil.

ya şu ülkede 10 milyonlarca ev var. her yıl 100 milyonlarca kere çay demleniliyor. lütfen biri çıkıp söylesin. daha önce çaydanlık sapı kırdınız mı? kırılan çaydanlık sapı gördünüz mü?
    yahu çaydanlık sapı nasıl kırılabilir kardeşim. derdiniz ne evde saplarla.

tepsi ise mükemmel ötesi bir detay. başlı başına bir karikatür öğesi. inanıyorum yıllar sonra bile gördüğümde beni eğlendirecektir

güzel kardeşim. ekmeğinde gözüm yok. zaten herkes, her şey manipülasyon üzerine kurulu. ne diyelim biraz da sen yap. cici instagramcı influencerlar yerine biraz da sen reklam parası kazan. ancak yaptırdığın acındırmalar, yok kırık saplar, kendisiyle adam dövülmüş gibi gözüken tepsi, tarihi geçmiş un vs. falan. gerek yok gerçekten
  • masum, salak türk insanını bir güzel siken tosuncuğun tersi sıskacık.

çocuk köşeyi döndü burdaki mallar hala abone olun diye ağlıyor.
  • ben de çoğu insan gibi desteklemiştim fakat son zamanlardaki ‘evdeki kaşar peyniri bozukmuş, mısır ununun tarihi geçmiş videom kötü oldu’ yazısı beni tamamen samimiyetinden uzaklaştırdı. bu kadar da mağdur edebiyatı yapmasaydın herkes sana yardım ediyordu zaten tahacığım.

tavaların hepsi yamuk yumuk ondan bahsetmeyeceğim bile, ayrıca arzum kibar bir şekilde gönderdiğimiz ürünleri kullan yazdı taha ile alakalı bir tweetin altına.
    ve de o kaşar peyniri toplam 14 kişinin yaşadığı bir ailede nasıl bozuluyor? aklım almadı.
  • kazandığı helal olsun emek var lan bir kere ortada evdeki her seyi yamultmus eleman amk *
    tanım : son keriz bükücü
  • keriz silkeleyen bir mutfaktır. hala daha buraya gelip "up" diyenler var. çocuk işi resmen ticarete dökmüş. kendisine hediye edilen mutfak aletlerini bile kullanmayıp kırık döküklerle devam ediyor. tabi kamera arkasında muhtemelen artık o evde bile yaşamıyordur. gerçekten dünyanın en çok insan dolandıran ve en kolay dolandırılan insan kategorilerinde zirveyi kimseye kaptırmayız.
  • türk insanının özeti bu eleman. hala inanarak destek olan kerizin önde gidenidir.
  • ilk başlarda desteklemiştim taha'yı.fakirliğinden değil daha çok yemek yapıp paylaşma cesaretinden dolayı takip ediyordum. gelen hediyeleri kullanmamasını; ablası vardır, ihtiyaçlı akrabaları vardır, onlara vermiştir diye yorumlamıştım.en son düz tepsinin yamulduğuna şahit olunca ters bir şeyler var diyip takipten çıktım. fakirliğin b..unu çıkarmak için yaptığını düşünüyorum, artık ilgim kalmadı sana kara çocuk.
hesabın var mı? giriş yap